Найбільш закритими для журналістів виявилися передвиборчі штаби Регіонів та Литвина
12 лютого на телеканалі К1 вийшов перший випуск проекту «Один тиждень. Вибори». 2–го квітня він буде завершений. Цей проект став справжнім відкриттям закулісного життя політичної еліти, лідерів української провінції та «маленьких» українців.
З 20 по 26 березня глядачі каналу зможуть ще раз побачити все, що відбувалося за лаштунками передвиборчої боротьби. А в день голосування о 22.00 – «приховані» матеріали журналістів (все те, що забороняв демонструвати закон під час самих виборів).
2 квітня вийде програма святкування перемоги в партійних штабах тих, хто виявився найсильнішим у цьому марафоні. Можливо, що для журналістів К1 відкриються двері штабів Регіонів та блоку Литвина , які були для них закритими під час зйомок проекту.
Автор ідеї проекту: Ганна Безлюдна. Журналісти: Надія Павлик–Вачкова, Дмитро Драбик, Леся Вакулюк, Наталка Ряба.
Деякі факти та коментарі від проекту «Один тиждень. Вибори» на К1
Ярослав Мендусь у соціалістів керує креативним відділом, втім є безпартійним. До речі, саме він очолює компанією «Сінема», яка зняла фільм «помаранчеве небо» за мотивами виборів-2004 року
Роман Когут, керівник інтернет-відділу блоку "Не Так!": «Ми можемо отримати повну інформацію про виборця, з яким ми говоримо. Після закінчення розмови з ним ми можемо відправити виборцю листа з запрошенням голосувати за наш блок - це найбільш приваблива частина цієї технології».
Штаб Нашої України новий, але орендований. Все витримано в стилі, який можна назвати а-ля Ющенко. На стінах фотографії і картини революційного змісту. І навіть акваріум нагадує про останні президентські вибори.
Ми нарешті дізналися, яким треба зробити себе, аби стати депутатом-2006. Шатени мають вдівічі більші шанси потрапити до парламенту, ніж брюнети
Останні чотири роки Україною керували інженери - це майже чверть депутатів теперішньої Верховної Ради. На зміну їм йдуть бізнесмени. Їх найбільше серед тих, хто хоче зайняти парламентські крісла. Тому ставки надзвичайно високі.
Експерти підрахували - хочеш сподобатись виборцю - готуй приблизно 20 мільйонів гривень.
Для політика один фотопортрет може коштувати від 8 тисяч гривень .
Блок Леоніда Кучми можна назвати найвдалішим передвиборчим проектом 2006 року. Без жодної реклами і агітації за нього готові проголосувати понад 2% українців.
Віктор Янукович кожен свій виступ він має в двох екземплярах: українською і російською. А зараз ще й вивчає англійську - поки що не говорить, але вже розуміє. Його найближче оточення в один голос стверджує - свої промови Віктор Федорович пише сам - від першого і до останнього слова. Ганна Герман: «Ви знаєте, в команді, я відкрию вам секрет, називають Януковича - парус, парус, який тягне весь корабель».
Тарас Березовець, директор департаменту політичного консалтингу MARTIN GROUP: «Свідомость українців на відміну від росіян, прагне до материнського архетипу, а не чоловічого. Бо цей архетип включає в себе людяність, відкритість. Наприклад, цей архетип вдало втілився в Ющенку».
Перші іміджмейкери в Україні з'явились ще 1988 року. Серед них були Віктор Чайка і Олександр Турчинов. Вони допомогли молодому політику Сергію Тігіпку стати першим секретарем обкому комсомолу Дніпропетровська. Пізніше Турчинов також працював із Леонідом Кучмою. Але найбільш плідною стала співпраця з Юлією Тимошенко.
Бюлетень у парламент має «довжину» - дванадцять хвилин. Це результат експеременту К1.
Донецьк. Тут жили найбагатші чоловіки Радянського Союзу. Нині тут 100 офіційних мільйонерів і два пам`ятника живим людям. Кандидати у мери тут і досі бояться агітувати за себе.
