"5 канал" вдвічі збільшив тривалість теледебатів

7 Березня 2006
2897
7 Березня 2006
16:18

"5 канал" вдвічі збільшив тривалість теледебатів

2897
"5 канал" вдвічі збільшив тривалість теледебатів

 «5 канал» збільшив тривалість теледебатів між найпопулярнішими політичними силами, що змагаються за місце у Верховній Раді, до двох годин.

«Перші теледебати, що тривали 55 хвилин, стали найрейтинговішою програмою тижня. Враховуючи цей фактор, а також бажання підвищити змістовність дискусії, ми виділяємо під дебати дві години чистого часу вечірнього прайм-тайму у вихідні», — каже генеральний продюсер «5 каналу» Юрій Стець.

«5 канал» залишає без змін структуру дебатів: на початку кожна сила по черзі презентує п’ять цілей, задля реалізація яких вона йде до Верховної Ради. Далі відбувається дискусія щодо вирішення 5 важливих соціальних проблем, які «5 канал» визначив центральними на теледебатах. Після цього запрошені гості ставлять політичним силам будь-які запитання, включно з особистими.

«Після першого ефіру і Наталія Вітренко, і Інна Богословська казали: «Дякуємо, дуже цікавий і змістовний формат, але збільшуйте час – його мало! Те само відчували ми, ведучі, та і більшість глядачів, думку яких ми отримали впродовж останніх днів. Тепер часу буде достатньо», — каже ведучий теледебатів Єгор Соболєв.

«Додатковий час ми використаємо на дискусію між політичними силами щодо їхніх відповідей на 5 ключових запитань та на запитання від гостей. Люди матимуть більше можливостей зрозуміти, за кого голосувати», — каже ведуча теледебатів Лідія Таран.

Теледебати на «5 каналі» розпочалися у неділю, 5 березня, за участі блоку «Народна опозиція» та партії «Віче».


"Детектор медіа" за прес-релізом "5 каналу".

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2897
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду