Проти НАК "Нафтогаз України" порушено кримінальну справу

23 Лютого 2006
2201
23 Лютого 2006
10:21

Проти НАК "Нафтогаз України" порушено кримінальну справу

2201
Проти НАК "Нафтогаз України" порушено кримінальну справу

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти НАК "Нафтогаз України" за зловживання владою або службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків.

Як пише в четвер Комерсант-Україна, керівник НАК Олексій Івченко поки по даній справі не проходить. Але, на думку джерела газети в Генпрокуратурі, "обов'язково буде проходити як свідок, оскільки очолює "Нафтогаз".

Справу порушено внаслідок звернення комісії Верховної ради з перевірки діяльності НАК "Нафтогаз України" з вимогою притягти до кримінальної відповідальності Івченка за "навмисне нанесення шкоди компанії через здійснення злочинної кредитної політики".

Запит підписали 15 членів комісії з 21, а також більшість членів комітету з ПЕК Верховної ради.

"Мова йде про те, що кредитна політика "Нафтогазу" стала загрожувати фінансовій безпеці цієї компанії. Відповідно до бізнес-плану на цей рік, НАК стане збитковою компанією", – заявив член комітету з ПЕК Верховної ради Михайло Волинець.

"І при цьому "Нафтогаз" продовжує брати кредити в необмеженому обсязі. На це ми і звернули увагу Генпрокуратури", - додав він.

Голова тимчасової слідчої комісії Юлій Йоффе уточнив, що "до Генпрокуратури також передані документи, що стосуються кредитної політики "Нафтогазу".

Рішення звернутися до ГПУ комісія ухвалила після спроби провести засідання, на якому планувалося заслухати звіт про кредитну політику Івченка.

Однак внаслідок того, що Івченко не з'явився на засіданні, а прислані матеріали не задовольнили депутатів у повній мірі, засідання було визнано таким, що не відбулося.

У прес-службі Генпрокуратури відмовилися дати офіційні коментарі в зв'язку з порушенням даної кримінальної справи, заявивши, що "прес-службі про це поки ніхто нічого не повідомляв".

У НАК "Нафтогаз України" також не стали коментувати дії Генпрокуратури. "Робочий день закінчився, і ніхто надати коментар не може", – сказали в середу в прес-службі НАК.


 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2201
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду