Мельниченко підтвердив, що зустрічався з Бакаєм і Сацюком

8 Грудня 2005
843
8 Грудня 2005
11:10

Мельниченко підтвердив, що зустрічався з Бакаєм і Сацюком

843
Мельниченко підтвердив, що зустрічався з Бакаєм і Сацюком
Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко заявляє, що під час свого вигнання мав зустрічі з представниками Леоніда Кучми.

"На мене виходили люди, які представлялися від Кучми. Брав участь у переговорах Медведчук, Суркіс, Литвин. Особисто я зустрічався з першим помічником президента Кучми Льовочкіним, на сьогоднішній день він з Литвином працює. Особисто я зустрічався з Ігорем Бакаєм, з першим заступником СБУ Ігорем Сацюком", - сказав він в ефірі 5 каналу.

За словами Мельниченка, у цих переговорах брав участь також Віктор Медведчук та Володимир Литвин.

На питання, з якою метою проводилися ці зустрічі, він сказав: "Ці факти задокументовані. Ми зустрічалися в тому числі для того, щоб зібрати додаткові докази про те, що ці люди зацікавлені в цьому (нерозкритті справи Гонгадзе)".

Мельниченко також заявив, що його зустрічі з тодішнім генпрокурором Святославом Піскуном у США цього року були зірвані через те, що Піскуну заборонили зустрічатися з ним і Олександром Єльяшкевичем. На питання, хто саме забороняв ці зустрічі, він відповів: "Запитайте в нього (в Піскуна), хто йому забороняв".

Говорячи про свої поїздки до Москви, Мельниченко сказав він не має жодних зв’язків з російськими спецслужбами і російською владою.

"Москва, Росія – це що ворожа країна, вороже місто?", - спитав він. За словами Мельниченка, його остання зупинка у Москві під час перельоту з США до України була пов’язана з заходами безпеки.

"Були питання пов’язані з безпекою. Ми вирішували ці питання", - сказав він.

Мельниченко вкотре заявив, що свої записи він нікому не продавав. На питання, як вони потрапили до Фонду громадянських свобод Бориса Березовського, він відповів, що їх йому надав тодішній голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування справи Гонгадзе Олександр Жир.

"Березовський запропонував допомогу Україні. Я сам від нього брати гроші не захотів, він давав гроші слідчій комісії, яку очолював Жир. Коли я дізнався, що Жир продав ці записи, я відмовився з ним співпрацювати", - сказав він.

Водночас Мельниченко сказав, що віддасть оригінали записів у кабінеті Кучми лише людям, яким довіряє Мирослава Гонгадзе і Олександр Єльяшкевич. "І техніку, і записи я передам для проведення експертизи таким чином, щоб вони не були знищені", - сказав він.

Мельниченко також вкотре звинуватив голову Верховної Ради Володимира Литвина у співучасті у вбивстві Гонгадзе і дорікнув журналістам, що вони "подають йому руку".

"Мені дивно, що ви вже 5 років терпите, ви терпите Литвина, подаєте йому руку і називаєте другом Гонгадзе", - сказав він.

Українська правда

Читайте також:

Мельниченко предоставит доказательства тем, кого назовут родные Гонгадзе

Экс-начальник госохраны утверждает, что Мельниченко не мог сам писать Кучму

Березовский: Мельниченко психически нездоров, но его пленки подлинные

Мельниченко не явился на заседание комиссии Рады

Березовський умиває руки у справі Мельниченка

Єльяшкевич заявив про фальсифікацію записів Мельниченка з Волковим

Мельниченко не сказал Генпрокуратуре ничего нового

Мельниченко пришел на заседание ЦИК

Мельниченко не предупредил Гонгадзе из-за нечёткости формулировок, и не собирается на выборы в Раду

Мельниченко носив диктофон "під серцем", записав скрип пружин дивана і відмовився від грошей Пінчука

Проти Мельниченко в парламенті існує змова? Він ходив у ЦВК

Мельниченко официально пригласили на заседание парламентской ВСК

Російська преса про київський форум “Співдружності демократичного вибору” та про загадковий транзит Миколи Мельниченка через Москву

Следственная комиссия Рады допросит Мельниченко

Майору Мельниченко гарантируют безопасность, а он сам собирается принять участие в двух телепроэктах

Генпрокуратура не має претензій до Мельниченка. Він може бути викликаний туди як свідок

На Мельниченка завели комісію
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
843
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду