Вийшов максі-сингл "Leave Us Alone" євроінтеграційного гурту "Esthetic Education"

10 Листопада 2005
0
622
10 Листопада 2005
17:23

Вийшов максі-сингл "Leave Us Alone" євроінтеграційного гурту "Esthetic Education"

0
622
Вийшов максі-сингл "Leave Us Alone" євроінтеграційного гурту "Esthetic Education"
9 листопада інтернаціональний квартет "Esthetic Education" презентував свій максi-сингл "Leave Us Alone". До нього увійшли 4 пісні, 3 бонус-треки і кліп "Leave Us Alone". В Україні подібні видання з'являються дуже рідко. Максi-сингл – попередник другого альбому групи, який учасники гурту представлять слухачам навесні. "Leave Us Alone" вийшов накладом 5000 примірників. Завдяки рекламній підтримці "Українського медіа-холдингу", телеканалу М1 і "Нашого радіо" гурт і лейбл Lavina Music сподіваються реалізувати весь тираж.

"Esthetic Education" позиціонують себе як групу євроінтеграції. Квартет – це троє українських музикантів: Дмитро Шуров, Юрій Хусточка й Анатолій Шмаргун і космополіт Луї Франк, який родом із Цюриха. "Ми як ланка, що здійснює контакт між європейською та українською музикою", - говорить клавішник Дмитро Шуров. Таке посередництво відбувається на фестивалях Transmusical de Renn, Exit Festival, Serbia, відвіданих "групою естетичного виховання".

Історія написання кожного треку з максi-синглу оригінальна і по-своєму цікава. За словами Дмитра Шурова, дві пісні написані за один вечір, інші дві дуже довго допрацьовувалися. "Пісня-експромт "Prison Song" народилася на старій квартирі, де ми жили разом з вокалістом Луї, - повідав басист Юрій Хусточка. – Текст про людину, яка сидить у тюрмі і дуже хоче вийти на волю. У Москві до нас підійшла дівчина і попросила написати пісню для її батька, який позбавлений волі на тривалий строк. Ми згадали, що в нас така вже є. Записали цю пісню і передали тому чоловікові. Так у "Prison Song" знайшовся реальний персонаж".

Кліп "Leave Us Alone" – це продовження співпраці з художниками з інших країн. "У нас є подруга Дана з Бейрута, - розповідає Луї Франк. - Після української Помаранчевої революції в Лівані теж почалися масові протести проти сирійських окупаційних військ, проти політичних убивств. Пісня "Leave Us Alone" – бажання припинити 15 років війни і страждань. Дана взяла цей трек розкручувати на ліванському радіо. Так наша пісня стала неофіційним гімном революційних протестів у Лівані. Природно, що кліп знімали у Бейруті. Режисер відео – Ерік Трометер (чоловік Дани). Під час зйомок за один день у ліванській столиці відбулося два теракти, один – неподалік від знімального майданчика, довелося навіть перервати творчий процес. Дія відбувається в справжній старовинній цирульні, головні герої – відомий бейрутський цирульник і його онук. Відео знімали на 35-міліметрову плівку. Корекцію і спецефекти робила в Парижі команда, яка знімала французький фільм "Діти в загубленому місті".

Натомість відео на пісню "Machine", яке не увійшло до макси-синглу, створювали в Києві режисер Андрій Толошний і кінооператори Микола Єфименко та Міха Марков – призер "Берлінале". Кліп дуже динамічний і органічно передає дух пісні, у якій ідеться про співіснування людей і машин. Актори – самі музиканти "Esthetic Education". У відео переплітаються епізоди їхнього виступу на концерті Мобі з кадрами, відзнятими в різних місцях столиці України.

У неділю відбудеться прем'єра відео на "Інтері" та музичних телеканалах. За словами продюсера "Esthetic Education" Геннадія Чичканова, він не мав жодних проблем з розміщенням кліпів. Не стикався він і з пропозицією оплачувати ротацію. Усі телеканали, навіть М1, погодилися демонструвати відео. А Дмитро Шуров додав, що через місяць кліп "Leave Us Alone" з'явиться в ефірі каналу М6 у Франції.

Мар'яна Закусило, для "Детектор медіа"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
622
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду