Міноборони проводить змагання для ЗМІ "Один день в солдатах"

19 Жовтня 2005
603
19 Жовтня 2005
10:42

Міноборони проводить змагання для ЗМІ "Один день в солдатах"

603
Міноборони проводить змагання для ЗМІ "Один день в солдатах"
20 жовтня о 10.00 вперше в історії Збройних Сил України на базі 169 Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України „Десна” розпочнуться військово-спортивні змагання для представників цивільних ЗМІ „Один день у солдатах”.

Як уже повідомлялося, змагання мають на меті популяризацію військової служби у суспільстві, поглиблення теоретичних знань про військову службу та практичних навичок у володінні зброєю журналістами, які висвітлюють військову тематику.

В програмі змагань: одягання-роздягання військової форми одягу, чищення 10 картоплин на час, збирання та розбирання автомату Калашнікова, одягання протигазу, стрільба зі стрілецької зброї (пістолет Макарова + автомат Калашнікова), біг 100 метрів у військовому споряджені, подолання смуги перешкод, риття окопу для стрільби лежачи.

Нагадуємо, що змагання проходитимуть у військовій формі одягу та у власному спортивному взутті. Для підбору камуфляжу необхідно повідомити свій розмір одягу та зріст.

Додаткові заявки для участі в змаганнях можна надіслати на ім’я начальника Управління прес-служби МО – прес-секретаря Міністра оборони України, по факсу: 253-20-73, по телефону: 253-03-19 або електронною поштою на E-mail: hiv@pressmou.kiev.ua в якій повідомити прізвище, ім’я та по-батькові журналіста (оператора), його вік, розмір одягу та зріст, а також засіб масової інформації, який він (вона) представляє. Заявити можна одного основного учасника та одного резервного.

Додаткові заявки приймаються до 15.00 19 жовтня.

Виїзд представників ЗМІ, які подали заявки на участь в змаганнях, а також журналістів, які бажають висвітлити хід змагань о 8.30 20 жовтня від стадіону СКА (Повітрофлотський проспект, 6).

Довідки та акредитація журналістів, які бажають висвітлити хід змагань за телефонами Управління прес-служби Міністерства оборони України: 253-03-19, 253-20-73. Акредитація обов’язкова і проводиться до 18.00 19 жовтня 2005 року.

Урядовий портал
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
603
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду