Рибачук звільняє всіх людей Зінченка і їде в Кремль,

12 Вересня 2005
0
616
12 Вересня 2005
09:40

Рибачук звільняє всіх людей Зінченка і їде в Кремль,

0
616
Рибачук звільняє всіх людей Зінченка і їде в Кремль,
Держсекретар Олег Рибачук звирається звільнити всіх своїх заступників, які залишилися з часів керівництва секретаріатом президента Олександром Зінченком, пише "Українська правда".

Як відомо, зараз існує чотири заступники держсекретаря – Олександр Моцик, Іван Васюник, Маркіян Лубківський і Борис Соболєв.

На питання, чи буде хтось з них повернутий на посаду, держсекретар сказав, що визначиться пізніше. Рибачук додав, що у нього буде лише один перший заступник і один – просто заступник.

Рибачук також повідомив, що у понеділок він відвідає Москву для зустрічі з главою адміністрації президента Росії.

"Вчора потелефонував мій колега Медведєв і запропонував познайомитися", - сказав Рибачук. За його словами, це буде зустріч тет-а-тет, а зустріч з Володимиром Путіним не передбачається. "Це було б некоректно", - сказав він.

"Українська правда"

Читайте також:

Рибачук про стосунки зі ЗМІ: відкритість і публічність

Зінченко знайшов собі нову роботу

Держсекретарем України став Олег Рибачук

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
616
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду