Звинувачення „Закритої зони” на свою адресу фонд „Відродження” вважає безпідставними

5 Серпня 2005
0
491
5 Серпня 2005
17:23

Звинувачення „Закритої зони” на свою адресу фонд „Відродження” вважає безпідставними

0
491
Звинувачення „Закритої зони” на свою адресу фонд „Відродження” вважає безпідставними
4 серпня 2005 р. у програмі 5 каналу “Закрита зона”, присвяченій проблемі впровадження замісної терапії в Україні, її ведучий В.Ар‘єв висловив припущення, що Міжнародний фонд „Відродження” сприяє впровадженню серед наркозалежних осіб метадону тому, що “цікавиться прибутковими інноваціями”. Керівництво Фонду назвало це висловлювання неправдивим.

«Очевидно, - повідомляється у листі Фонду до «Детектор медіа»,- що запровадження замісної терапії, насамперед, у середовищі наркозалежних ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД є делікатним і складним питанням. Воно, безперечно, потребує публічного, громадського обговорення, тобто максимальної прозорості та відкритості, і, зі свого боку, Фонд намагається цьому всіляко сприяти. Тут лише варто зауважити, що надлишковий моральний пафос авторського “викриття” Фонду у даній програмі не витримує перевірки на чесність”.

Щодо цікавості Фонду до прибуткових інновацій, то це, зазначають його керівники, можуть заперечити Ар’єву відомі тележурналісти — теперішні та колишні колеги автора по 5 телеканалу. „Вони можуть розповісти В.Ар‘єву, які дійсні “прибутки” від підтримки їхніх інноваційних програм та документальних фільмів отримав фонд “Відродження”, котрий витратив на сприяння розвиткові відкритого громадянського суспільства та непідцензурних ЗМІ в Україні більше всіх інших донорських структур.- пишеться у листі до „ТК”.- Журналісти з 5 каналу могли б пояснити авторові “Закритої зони”, якого роду “прибутки”, у свою чергу, вони мали від своєї співпраці з Фондом, беручи безпосередню участь у керуванні його програмною діяльністю та приймаючи рішення у наданні грантів іншим представникам ЗМІ. Так само, як це можуть пояснити автору інші представники української громадськості — знані фахівці у сфері охорони громадського здоров’я, які, будучи членами програмної ради “Охорона громадського здоров’я”, безпосередньо спрямовують її та приймають рішення щодо ініціатив у галузі запровадження замісної терапії”

Детектор медіа
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
491
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду