Розпочинає роботу Літня школа з медіа права

10 Червня 2005
748
10 Червня 2005
19:28

Розпочинає роботу Літня школа з медіа права

748
Розпочинає роботу Літня школа з медіа права
Літня школа з медіа права – це професійна навчальна програма для юристів, які бажають отримати поглиблені знання з широкого кола питань, що стосуються зокрема свободи слова та інформації, діяльності засобів масової інформації, захисту честі, гідності та ділової репутації, захисту приватного життя людини, регулювання телерадіомовлення. У межах навчальної програми значна увага приділятиметься міжнародним та європейським стандартам у галузі медіа права зокрема Європейській конвенції з прав людини та практиці Європейського суду з прав людини.

Програма розрахована на юристів, які працюють у засобах масової інформації, в органах державної влади, у недержавних організаціях або займаються адвокатською діяльністю чи іншою приватною юридичною практикою. Також у Літній школі можуть брати участь студенти старших курсів юридичних факультетів та випускники, які не мають досвіду роботи, однак зацікавлені у майбутньому займатися проблематикою медіа права. Учасники можуть бути з будь-якого регіону України. Загальна група складатиметься з 20-25 осіб.

Літня школа проходитиме у Києві в офісі Інтерньюз Україна за адресою вул. Ризька, 15. Навчання триватиме з 25 липня по 12 серпня 2005 року.

Навчальний курс включатиме такі теми: свобода вираження поглядів: американський та європейський підходи; Європейська конвенція з прав людини;

процедура звернення до Європейського суду з прав людини;

практика Європейського суду з прав людини у інформаційних справах;

позови про захист честі, гідності та ділової репутації (дифамація);

звільнення від відповідальності за дифамацію;

право на інформацію, доступ до інформації; захист приватного життя;

правове регулювання висвітлення діяльності органів державної влади, судових органів та органів місцевого самоврядування;

право на захист журналістських джерел;

авторські та суміжні права журналістів та ЗМІ;

особливості регулювання друкованих та електронних ЗМІ;

ліцензування каналів мовлення;

проблеми та перспективи створення громадського телерадіомовлення;

професійні спілки та саморегулювання журналістів;

особливості регулювання Інтернету;

регулювання реклами та спонсорства;

законодавство про захист суспільної моралі;

особливості діяльності ЗМІ у передвиборчий період.

Заняття проводитимуть українські та зарубіжні експерти. Програма розрахована на інтенсивне навчання. По завершенню кожен отримає Диплом про проходження Літньої школи з медіа права. Учні мають відвідувати всі заняття та не можуть поєднувати навчання з роботою. Той, хто відвідуватиме менше 80 відсотків занять, буде відрахований.

Участь у Літній школі безкоштовна. Учням з регіонів буде сплачено витрати за проїзд та проживання у Києві протягом навчання. Також всі учні отримають безкоштовно навчальну літературу.

Кандидати до Літньої школи проходитимуть конкурсний відбір. Для участі у конкурсі необхідно надіслати до Інституту Медіа Права заповнену анкету. Електронну версію анкети можна отримати на сайті: http://www.medialaw.kiev.ua Останній термін подання анкети: 23 червня 2005 року. Про результати відбору організатори повідомлять кандидатів не пізніше 1 липня 2005 року.

У разі виникнення питань щодо Літньої школи Ви можете звертатися до Тараса Шевченка або Тетяни Олексіюк за телефоном (8 044) 458 4440 або електронною поштою:

info@medialaw.kiev.ua За інф. medialaw.kiev.ua
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
748
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду