УТ-1 погрожує страйком через створення суспільного мовлення

18 Лютого 2005
1001
18 Лютого 2005
10:49

УТ-1 погрожує страйком через створення суспільного мовлення

1001
УТ-1 погрожує страйком через створення суспільного мовлення
Київська незалежна медіа-профспілка не підтримує вимог колективу Національної телекомпанії, який виступає проти створення на базі УТ-1 суспільного мовлення. Про це голова профспілки Євген Глібовицький заявив в інтерв”ю “Німецькій хвилі”.

У зв”язку з дискусією про створення в Україні суспільного мовлення державне телебачення погрожує страйком. Його колектив у відкритому листі до президента просить не чіпати державний канал УТ-1 і обіцяє почати робити якісні програми. Під цим зверненням стоїть близько 2 тисяч підписів. Профспілки ідею страйку не підтримують. Євген Глібовицький відкинув причетність Київської незалежної медіа-профспілки до цього листа: “Метою листа є запобігти змінам статусу Національної телекомпанії України. Ми це не підтримуємо, тому що ми виступаємо за суспільне мовлення.” Голова Спілки журналістів України Ігор Лубченко каже, що суспільне мовлення ще у стадії обговорення і до ухвалення політичних рішень далеко. Тому Лубченко теж вважає, телевізійникам з НТКУ нема чого протестувати: “Це все одно що робити страйк через те, що з”явився якийсь новий вид транспорту і ми б хотіли його зупинити, бо на паровозі наші діди працювали...” За даними Київської медіа-профспілки, на НТКУ навряд чи знайдеться стільки реальних працівників, скільки підписалися у протестному листі.

Німецька хвиля
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1001
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду