Громадська Рада проводить круглий стіл, присвячений виробленню пропозицій до Закону України "Про рекламу"

17 Лютого 2005
0
486
17 Лютого 2005
16:17

Громадська Рада проводить круглий стіл, присвячений виробленню пропозицій до Закону України "Про рекламу"

0
486
Громадська Рада проводить круглий стіл, присвячений виробленню пропозицій до Закону України "Про рекламу"
Організації-члени ГР, які входили до відповідної робочої групи, підготували пропозиції до Закону України "Про рекламу" на основі зареєстрованих у ВР законопроектів.

В цьому проекті, зокрема, пропонується залишити без змін положення чинного Закону України „Про рекламу” щодо мови реклами, розробити п’ятирічну програму поступового обмеження рекламування тютюнових виробів з повною забороною цієї реклами та розробити п’ятирічну програму поступового обмеження рекламування слабоградусних алкогольних напоїв. Крім того, в проекті зазначається, що виявилося практично неможливим виконання існуючого закону щодо реклами лікарських засобів. Тому ГР пропонує замінити діюче положення єдиною вимогою щодо заборони рекламування лікарських засобів без обов’язкового попередження про необхідність ознайомлення з інструкцією до застосування.

Стосовно соціальної реклами пропонується поки що зняти будь-які пропозиції, оскільки питання фінансування і розповсюдження соціальної реклами мають бути впорядковані окремим законодавчим актом.

Запропонувати свої проекти пропозицій до Закону України "Про рекламу", а також висловити своє ставлення до згаданого проекту можна буде під час круглого столу, який відбудеться у понеділок, 21 лютого, у приміщенні Національної Спілки журналістів (вул. Хрещатик, 27-а, 2-й поверх). Початок о 14-00.

"Детектор медіа",за інф.прес-служби ГР
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
486
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду