Российские государственные каналы издеваются над гражданами, считает Борис Немцов

27 Грудня 2004
0
506
27 Грудня 2004
00:46

Российские государственные каналы издеваются над гражданами, считает Борис Немцов

0
506
Российские государственные каналы издеваются над гражданами, считает Борис Немцов
Об этом российский политик сообщил в эфире телемарафона канала "1+1".

Так он прокомментировал заангажированность российского ТВ в отношении освещения политической ситуации в Украине. Он также рассказал, что о кандидате в президенты В.Ющенко и дальше говорят не иначе как о фашисте, навязывается стереотип, что Ющенко поддерживает только члены СС "Галичина", что Ющенко - американский шпион, а Янукович - друг России. В качестве примера он назвал программу "К барьеру", выступления российского журналиста, уже политика, члена "Единой России" Михаила Леонтьева.

Инф. "Детектор медіа"

Леонтьев - мы будем защищать наши интересы и танки введем в восточные регионы ты провоцируешь людей.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
506
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду