Прапор "Так! Ющенко" піднято на найвищу вершину Африки
На питання, чому молоді люди взяли з собою прапор Віктора Ющенка, один із хлопців відповів: "Я підтримую Ющенка, коли ми підіймали на вершину Кіліманджаро, моя дружина в цей час була на Майдані Незалежності як всі нормальні, інтелігентні, виховані люди, які хочуть жити в демократичній країні. Наше підняття з прапором було швидше розвагою, громадський подвиг здійснили люди на Майдані". Він додав, що працює в банківській сфері і йому імпонують професіоналізм Ющенка та його методи роботи.
Хлопці розповіли, що багато людей в Танзанії знають про Помаранчеву революцію в Україні. На одній із баз, дізнавшись звідки мандрівники, місцеві рятувальники одразу сказали, що знають про Україну, бо там революція. Повертаючись на Батьківщину вони побували на острові Занзібар, де господар одного з ресторанів виявився опозиціонером і теж був обізнаний про події в Україні.
"Якщо потрібно буде експортувати революцію в Танзанію, ми вже завели необхідні знайомства", - пожартували хлопці.
Прес-служба центрального штабу Віктора Ющенка
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ








