Автопробігу „Поїзд дружби” не дали заїхати у Донецьк

21 Грудня 2004
686
21 Грудня 2004
16:43

Автопробігу „Поїзд дружби” не дали заїхати у Донецьк

686
Автопробігу „Поїзд дружби” не дали заїхати у Донецьк
Запланований ще на ранок 21 грудня в”їзд 50 автомобілів автопробігу „Поїзд дружби” у місто Донецьк так і не став можливим. За повідомленням одного із організаторів акції, члена Львівського громадського об”єднання „Центр духовного відродження” Василя Кудрявця, ще на під”їзді до міста колони оточили більше трьох сотень автомобілів, пасажири і водії яких активно висловлювали своє невдоволення спробами учасників пробігу заїхати на територію обласного центру.

Координатор акції Олена Гандзяк-Каськів повідомила, що два заступники губернатора області, представники мерії, ДАІ і „Беркуту” просили не заїздити до міста, бо не можуть гарантувати безпеку, адже „натовп некерований”.

У машини з жовтою та помаранчевою символікою летять яйця, звучить нецензурна лайка, звучать погрози, дехто з людей з синьо-білою символікою демонструє обрізки металевих труб та палиці. Спроба провести прес-конференцію просто неба була унеможливлена натовпом десь у тисячу чоловік, який кидався на журналістів і представників оргкомітету акції.

Колона рухається – бампер у бампер – із мінімальною швидкістю (близько 10 кілометрів), щоб автомобілі прихильників Януковича не змогли „розбити колону”. За повідомленням журналістки Національного радіо Оксани Денисової, яка знаходиться у колоні, кількість атакуючих автомобілів „не менше 300”. На дорозі розсипано безліч їжаків, шини щонайменше 8 автомобілів уже пробито. Наразі автоколона намагається вирулити на об”їздну дорогу, щоб вирушити у напрямку Харкова.

Тим часом учасники автопробігу Ігор Сметанка та Сергій Сальніков („Пора”) виїхали до міста на машині з місцевими номерами, щоб покласти червоні троянди до пам”ятника визволителям міста. Від ідеї покласти квіти до монумента загиблим шахтарям у Макіївці довелося відмовитись, бо в умовах реальної небезпеки для життя людей і автотранспорту дальше пересування територією Донецької області є неможливим.

Інф. "Детектор медіа"
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
686
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду