Таксисти Миколаєва підтримали учасників автопробігу "Поїзд дружби"
Люди просто виходять на узбіччя дороги, якою пролягає маршрут "Поїзду дружби", щоб підтримати автомобілістів, митців та журналістів, які вирішили прорвати інформаційну блокаду в цих регіонах та повідомити про єднання громадян задля перемоги демократії та згуртування в єдину українську націю.
В.Кіпіані запевнив, що учасники автопробігу мають всі шанси повернутися до графіку маршруту та з Херсону попрямують до Криму.
UNIAN
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ