Переваги використання платіжних систем

Переваги використання платіжних систем

12 Лютого 2024
311
12 Лютого 2024
11:38

Переваги використання платіжних систем

311
Платіжні системи забезпечують стабільну та злагоджену роботу всіх структурних елементів, щоб клієнт міг вільно здійснювати грошові розрахунки.
Переваги використання платіжних систем
Переваги використання платіжних систем
Кращі платіжні системи для сайту та інтернет-магазину

Сьогодні електронна комерція розвивається дуже швидкими темпами і має неабияку популярність. Покупки в інтернет-магазинах стали звичною справою, як в нашій країні, так у всьому світі. У зв’язку з цим, зросла кількість бізнесів і послуг, які просувають та реалізовують свою продукцію на сайтах.

Для того, щоб весь процес онлайн-покупок був зручним і відбувався всього за кілька кліків, існують електронні платіжні системи. Платіжні системи забезпечують стабільну та злагоджену роботу всіх структурних елементів, щоб клієнт міг вільно здійснювати грошові розрахунки. 

Переваги використання платіжних систем

Платіжні системи - це універсальні технології, які дозволяють виконувати платіжні операції майже у всіх куточках світу за допомогою банківської картки або безготівковим шляхом. 

Існує безліч переваг використання платіжних систем, основні з них:

 • Цілодобовий доступ до своїх коштів. Можливість здійснювати покупки в інтернеті у  будь-який зручний час.
 • Повне шифрування персональних даних у цифровому потоці, щоб забезпечити безпечний, надійний і швидкий обмін інформацією.
 • Можливість використання різних методів оплати, таких як: електронні гаманці, кредитні картки.
 • Платіжні системи мають вбудовані механізми безпеки, які знижують ризики шахрайства.
 • Виведення коштів на окремий рахунок або у вигляді готівки через банкомат.
 • Багато платіжних систем надають додаткові функції, такі як аналітика, звіти та інші інструменти для поліпшення управління бізнесом.

Обираючи платіжну систему для свого бізнесу треба розглянути кілька важливих аспектів, для забезпечення ефективних і безпечних платіжних транзакцій. Нижче наведені деякі з факторів, які слід враховувати:

 1. Переконайтеся, що платіжна система легко інтегрується з наявним програмним забезпеченням, або іншими системами, які ви використовуєте.
 2. Розгляньте витрати на комісію, яка буде стягуватися за кожен платіж після підключення платіжної системи.
 3. Визначте, які типи платежів ваш бізнес буде приймати (кредитні картки, електронні гроші, банківські перекази тощо). Переконайтеся, що обрана система є оптимальною й підтримує необхідні методи оплати для вашої аудиторії.

Платіжні системи

Інтернет-еквайринг може надаватися як банками, так і платформами електронної комерції, або фінтех-компаніями. Ця послуга дозволяє бізнесам приймати онлайн-платежі від своїх клієнтів.

Такі фінтех-компанії, як Stripe, Square та Adyen, спеціалізуються на інноваційних рішеннях для обробки платежів. Вони пропонують широкий спектр послуг, включаючи мобільні платежі, об'єднання з різними платіжними системами та швидку інтеграцію для бізнесу, пропонують послуги онлайн-платежів. 

Для приймання платежів веб-сайти зазвичай підключають безпечний та надійний платіжний сервіс Tranzzo. Tranzzo - це комплексний онлайн-сервіс, який постійно розвивається та модернізується і пропонує безліч переваг. 

Основні переваги міжнародної платіжної платформи Tranzzo:

 • Можливість підключення міжнародних та локальних методів оплати, щоб забезпечити зручний сервіс в усьому світі. 
 • Альтернативні методи оплати: банківські перекази, ваучери, мобільні платежі, та інші рішення, щоб клієнти з різних регіонів мали кращі й зручніші варіанти оплати.
 • Трирівнева антифрод-система та сертифікат PCI DSS Level 1 гарантують захист від шахрайства міжнародного рівня.
 • Гнучкий роутинг та каскадинг дозволяють правильно розподілити платежі та знизити показник відхилених оплат.

Використання платіжних систем для інтернет-магазинів допомагає забезпечити зручність, безпеку та ефективність процесу оплати як для клієнтів, так і продавців. При виборі платіжної системи важливо враховувати конкретні потреби вашого бізнесу, типи платежів, які вам потрібні, а також географічну розташованість вашої аудиторії.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
311
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду