Донецьк готується до війни?
Тепер до таких яток шикуються черги покупців зі своїми возиками.
За лічені дні ціна кілограму цукру зросла майже на гривню. Підвищеним попитом користуються борошно, крупи, сіль і сірники. Цінники змінюються по кілька разів на день.
Покупці не приховують, що запасаються продуктами, враховуючи нестабільну політичну ситуацію в Україні. І не лише продуктами, а й побутовою технікою, меблями, ювелірними прикрасами і валютою.
Міський голова Олександр Лук’янченко на прес-конференції у вівторок заявив, що пік ажіотажного попиту на продукти і товари першої необхідності минув і за тиждень обсяги продажу знизилися на 50-60 відсотків.
А голова обласної держадміністрації Анатолій Близнюк стверджує, що продуктів вистачить усім бажаючим.
"Пропозиція повинна перевищувати попит. Якщо комусь хочеться придбати мішок крупи чи цукру – це його проблеми, нехай купує. Але ми не дамо тому, хто продає, необгрунтовано збільшувати ціну", - сказав керівник області.
Важелі впливу місцевої влади обмежуються закликами до громадян не піддаватися паніці, не купувати валюту за спекулятивним курсом – по 8 гривень за долар – і не брати товари, вартість яких завищена.
Місцеве відділення антимонопольного комітету та інспекція із контролю за цінами розпочали свої перевірки підприємців, однак на рівні цін це не відбилося.
Українська служба Бі-Бі-Сі
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ