Сотрудники Кабмина не прошли на рабочие места

6 Грудня 2004
0
501
6 Грудня 2004
10:26

Сотрудники Кабмина не прошли на рабочие места

0
501
Сотрудники Кабмина не прошли на рабочие места
Около 300 работников украинского кабинета министров собрались возле здания Совмина, пытаясь попасть на свои рабочие места. Однако здание по-прежнему блокировано представителями оппозиции, которые не пропускают сотрудников правительства.

К пикетчикам обратился министр кабинета министров Анатолий Толстоухов, находящийся в здании с самого начала акции протеста. "Уважаемые представители так называемой демократии, не мешайте людям работать", - сказал он в мегафон.

Слова Толстухова были заглушены барабанным боем и выкриками: "Позор!", пишет «РИА «Новости».

"Главред"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
501
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду