У Полтаві біля наметового містечка з’явилися пусті намети Януковича

1 Грудня 2004
570
1 Грудня 2004
11:04

У Полтаві біля наметового містечка з’явилися пусті намети Януковича

570
У Полтаві біля наметового містечка з’явилися пусті намети Януковича
Учора ввечері біля 6 тисяч прихильників Віктора Ющенка на майдані перед облдержадміністрацією провели черговий мітинг. Вони тримали в руках прапори “Нашої України”, оранжеві прапори та стрічки, прапори партії “Батьківщина”. Перед присутніми виступали місцеві опозиційні лідери, представники громадських організацій, які висловили протест проти сепаратистських тенденцій на Сході України. Також вони висловили різку критику полтавським представникам владних структур, які брали участь у з’їзді в Северодонецьку Луганської області 28 листопада, де перебували заступник голови облдержадміністрації Віктора Семенова, міського голову міста комсомольська Олександра Попова і голову облдержадміністрації Олександра Удовіченка. Страйкарі вимагали від місцевих підрозділів Служби безпеки України та управління Міністерства внутрішніх справ порушити кримінальні справи проти цих осіб за антиконституційну діяльність, що було закріплено в прийнятій резолюції. У ній також було засуджено дії делегатів з’їзду в Северодонецьку, а також вимагалося порушити кримінальні справи проти керівників Донецької, Луганської і Харківської областей.

Тим часом кількість наметів у наметовому містечку постійно зростає. Спочатку їх було десять, потім стало сімнадцять. Учора ввечері міліція з невідомих причин перекрила проїжджу частину вулиці Жовтневої, уздовж якої вишиковувалися жителі містечка з прапорами і транспарантами. Нібито через погодні умови (у Полтаві вчора йшов мокрий сніг). Але з джерел у самому міськуправлінні міліції стало відомо, що це зроблено, щоб не провокувати водіїв подавати сигнали клаксонами страйкарям і щоб загнати останніх у їхні намети.

Зранку 30 листопада біля наметового містечка з’явилися три агітаційних намети Віктора Януковича. І якщо у випадку з прихильниками Ющенка міліція спочатку забороняла встановлювати ці намети, то на встановлення наметів Януковича вона ніяк не реагувала, хоча патрулі чергують на всіх навколишніх вулицях, а підходи до облдержадміністрації цілодобово перекрито металевими огорожами. Намети пусті, в них нікого немає, хоча й висять транспаранти “Молодь за Януковича” тощо. Також стоїть великий армійських намет, де і знаходяться прихильники Януковича. Люди постійно збираються біля наметів Ющенка, підносять їжу та теплі речі. Біля агітаційних наметів Януковича ніхто не зупиняється, часто люди, що проходять мимо, обурюються тим, що біло-сині пусті намети поставлено для того, щоб спровокувати якісь сутички між прихильниками різних кандидатів.

Тим часом стало відомо, що заступник голови облради Володимир Марченко бере участь у засідання Верховної Ради України.

Учасники акції протесту 30 листопада з обуренням зустріли звістку про подвійну позицію парламенту, який прийняв рішення щодо скасування свого ж рішення про визнання виборів недісними. На мітингу 30 листопада перебувало порядку 5 тисяч прихильників Ющенка. Поруч проводили свій мітинг прихильники Януковича, яких було біля 60 чоловік. Абсолютна більшість із них – студенти. Серед них було помічено кілька людей у нетверезому стані, в брудному одязі. Керує цією акцією оратор з мегафоном. За свідченнями учасників цього мітингу, їм заплатили гроші за участь у ньому. Міліція не втручається у перебіг обох мітингів і її немає навіть поруч. Більшу частину натовпу навколо оратора створюють прихильники Ющенка з оранжевими стрічками. Також по всьому периметру площі перед облдержадміністрацією стоять добровольці-дружинники з оранжевими пов’язками. Проїжджа частина перекрита.

Євген Бриж, з Полтави, для ”Детектор медіа”
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
570
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду