У Верховному суді представнику ЦВК довелося пояснювати, чому не виконано рішення суду про неоприлюднення результатів виборів

30 Листопада 2004
0
549
30 Листопада 2004
17:42

У Верховному суді представнику ЦВК довелося пояснювати, чому не виконано рішення суду про неоприлюднення результатів виборів

0
549
У Верховному суді представнику ЦВК довелося пояснювати, чому не виконано рішення суду про неоприлюднення результатів виборів
У Верховному Суді України продовжується засідання цивільної палати, на якому розглядаються скарги щодо фальсифікації виборів Президента України.

Член ЦВК Михайло Охендовський, відповідаючи на запитання судді про те, чому газета „Урядовий курєр” таки оприлюднила результати голосування, сказав, що йому про це невідомо. Він також сказав, що ЦВК не має жодного відношення до того, що редакція газети „Урядовий кур`єр” порушила постанову ВСУ про заборону оприлюднювати офіційні результати голосування

Редакція газети „Урядовий курєр” стверджує, що отримала повідомлення про рішення суду від ЦВК лише наступного дня.

Натомість М.Охендовський посилається на реєстр факсових повідомлень ЦВК, де нібито вказано, що у редакції газет „Голос України” та „Урядовий курєр” факсові повідомлення були відправлені о 21:31 та 21:33.

Інф. „Детектор медіа”
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
549
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду