Журналіста "УП" вигнали з прес-конференції Януковича

27 Листопада 2004
0
601
27 Листопада 2004
19:36

Журналіста "УП" вигнали з прес-конференції Януковича

0
601
Журналіста "УП" вигнали з прес-конференції Януковича
Журналіста "Української правди" вигнали з прес-конференції прем’єра Віктора Януковича за носіння помаранчевої стрічки, повідомляє видання.

У суботу ввечері в кінотеатрі Зоряний мала відбутися незапланована прес-конференція Януковича. Там зібралася велика кількість журналістів та депутатів з провладних фракцій.

Очікуючи Януковича, який запізнився більше ніж на годину, журналісти спілкувалися з депутатами. До кореспондента УП, який мав на одязі помаранчеву стрічку, підійшла прес-секретар Януковича Ганна Герман, яка стала вимагати зняти цю стрічку.

"Або зніміть цю стрічку, або забирайтеся геть", - сказала Герман. Свідками цих слів були журналісти агенції Франс-прес, Бі-Бі-Сі та депутат Царьов.

Коли журналіст УП відмовився чинити так, оскільки вважає себе вільною людиною у вільній країні, Герман покликала на допомогу керівника прес-центру Януковича Геннадія Коржа.

Він також почав вимагати зняти помаранчеву стрічку. Коли журналіст УП став пропонувати йому публічно на диктофон пояснити, чому він це вимагає, Корж вхопив журналіста за светр і силою зірвав стрічку.

Журналіст УП в свою чергу схопив Коржа. Виникла невелика потасовка. Свідками цієї подій були журналісти та керівник медіа профспілки Єгор Соболєв, а також кілька десятків депутатів і співробітників штабу Януковича.

Журналіст УП став вимагати від Коржа повернути стрічку, однак він пообіцяв це зробити лише за межами Зоряного, де знаходиться штаб Януковича.

Після цього журналіст УП залишив прес-клуб, по дорозі зустрівши прем’єр-міністра Януковича.

Почекавши деякий час на виході, журналіст отримав стрічку та поламаний значок, яким вона кріпилась до одягу.

Журналіст УП вважає цей крок продовженням неадекватного ставлення команди Януковича до мас-медіа, тим більше тих, які їм непідконтрольні.

"УП"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
601
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду