Генеральна прокуратура не за чесні вибори, вона проти чесних журналістів
Про це ідеться у листі Васильєва голові Держкомтелерадіо Чижу та голові Нацради з питань ТБ і радіо Холоду.
У документі зазначається, що ГПУ "закликає усіх учасників нинішніх політичних подій проявляти зваженість і пам’ятати про вимоги Конституції та чинного законодавства".
У заяві ГПУ наводяться приклади порушення чинного законодавства, що мали місце останнім часом. Так, вказується, що кілька телевізійних каналів вдалися до "нехтування" законодавством.
Як зазначається у документі, ці канали всупереч вимог статті 2 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" "видають в ефір телесюжети, що містять заклики до захоплення вокзалів, аеропортів, блокування вулиць, автошляхів, залізниць, адміністративних будівель, тобто до вчинення злочинних дій".
Васильєв у листах "ставить питання про відповідальність винних суб’єктів телеефіру".
У своїй заяві Генпрокуратора нагадує також про 7 кримінальних справ, що були порушені слідчими підрозділами органів внутрішніх справ Києва відносно "захоплення будівель і перешкоджанням нормальній роботі підприємств, установ, організацій".
Зокрема, йдеться про захоплення приміщення "Українського дому", Федерації профспілок України, інших державних установ тощо.
"Генеральна прокуратура України переконана, що за кожним фактом порушення закону має відбутися повне і всебічне розслідування. Винні мають понести відповідальність", йдеться у заяві.
Інф. "Української правди"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ