Журналістів Першого Національного, що страйкували, хочуть звільнити
Тепер усі, хто вчора виборов право на збалансовані новини, на знак недовіри до керівництва компанії лишають за собою право вимагати відставки президента телекомпанії, як людини, що не викликає довіри.
„Вже не раз нам говорили і обіцяли одне, а тим часом робили протилежне, - вважають працівники каналу. – Учора ми були свідками, як телеканали „1+1” та „Інтер” показали приклад солідарності менеджерів та колективу. Наш головний менеджер лишився в стороні. Сьогодні новини виходять збалансованими лише завдяки стійкості журналістів та більш-менш ліберальній позиції керівництва новин”.
Журналісти все ще перебувають під тиском адміністрації і потребують підтримки колег, і, зокрема, Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації.
„Сьогодні нам відмовляють ставити камеру прямого ефіру на майдані, натомість – ставлять її на привокзальній площі, де зібралися прибічники Януковича”, - говорять співробітники Першого Національного.
Інф. "Детектор медіа"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ