У Львові стартував Одинадцятий форум видавцівIMI

16 Вересня 2004
0
552
16 Вересня 2004
17:31

У Львові стартував Одинадцятий форум видавцівIMI

0
552
У Львові стартував Одинадцятий форум видавцівIMI
Палац мистецтв відкрив ворота натовпам відвідувачів (їх, за підрахунками організаторів, в середньому має бути близько 50 тисяч). Найбільша книжкова виставка-ярмарок в останні роки стала вже не просто ярмарком, а фактично культурною подією номер один. Саме на «майданчиках» Форуму традиційно відбуваються літературні дискусії та читання, обговорення проблем українського книговидання, презентації зарубіжних видавництв, зустрічі з відомими поетами та письменниками. Один з таких гостей – Пауло Коельо – вже сьогодні зустрінеться із читачами, підписуватиме аж 4 години для них книжки та дасть прес-конференцію.

Щороку Форум розростається, кількість його учасників цьогоріч сягнула 552. Серед них –не лише видавці, а й книгарні, бібліотеки та автори.

Програма Форуму – більш ніж насичена, навіть і без Пауло Коельо. Лише вчора у львівському Палаці мистецтв відбулося близько 30 подій. Вперше у Львові відбудуться Фестивалі російської та польської книг. А польська присутність на львівському книжковому Форумі цього року має особливий вимір – з нагоди Року Польщі в Україні. Облаштований краківським Інститутом Книжки, польський національний стенд площею майже 100 кв. метрів пропонує книги 10 польських видавництв.

Російська газета „Книжное обозрение” привезла на Форум 10 найкращих інтелектуальних московських і петербурзьких видавництв. Журналісти «Книжного обозрения» кажуть, що приїхали не з експансією, а з посольством, аби показати українським читачам іншу, справжню російську літературу. Вони визнають, що Україна нині завалена дешевим та неякісним російськомовним чтивом.

Для більш детального обговорення цієї та багатох інших проблем на Форумі видавців влаштовують низку круглих столів, зокрема, один («Державна підтримка книговидавничої справи в Україні») вчора вже відбувся. Сьогодні обговорять юридичні та законодавчі аспекти проблеми на семінарі «Авторське законодавство та правове регулювання видавничої діяльності», стан українського книговидання – на круглому столі від часопису «Книжник-ревю», а перспективи розповсюдження української книги – на круглому столі «Проблеми роздрібної книготоргівлі в Україні». Особливе зацікавлення викликає запланований на субботу круглий стіл українських та російських видавців і письменників.

Незважаючи на незмінне місце проведення, Форум видавців вже давно вийшов за рамки Палацу мистецтв чи навіть Палацу Потоцьких, акції відбуваються в стінах клубів, старовинних кав’ярень, філармонії, органного залу тощо. Форум мандрує Львовом, залишаючись при цьому однією з його найголовніших культурних принад.

IMI

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
552
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду