Число польської “Літератури у світі” присвячено, зокрема, українській літературі"Потяг 76"

30 Серпня 2004
927
30 Серпня 2004
14:13

Число польської “Літератури у світі” присвячено, зокрема, українській літературі"Потяг 76"

927
Число польської “Літератури у світі” присвячено, зокрема, українській літературі"Потяг 76"
Найновіше число польського літературного часопису “Література у світі” (“Literatura na świecie”) присвячений трьом східноєвропейським країнам – Україні, Словенії і Чехії. Число вміщує 18 авторів з трьох країн, серед них шість, які ніколи не перекладалися польською. Література трьох країн, які були за залізною завісою, і які зараз ідуть різними шляхами – чи існує спільний знаменник для Східної Європи, чи це вигаданий концепт?

“Література у світі” – часопис, присвячений літературі, заснований 1971 року. В ньому публікують переклади, зроблені найкращими польськими перекладачами. Зазвичай часопис містить розділ художньої літератури (поезія, проза, драма), а також тексти, пов’язані з літературою (есеї, критичні статті і т.д.). Часопис виходить щомісяця, і кожне число присвячене літературі якоїсь країни чи певної території, а чи творчості якогось автора, яка ілюструє тенденції літературного процесу. Також часопис приділяє багато уваги питанням практики і теорії перекладу. Головний редактор “Літератури у світі” – перекладач, поет і критик Пьотр Соммер.

Українські автори, обрані для цього “потрійного” східноєвропейського числа, – Юрій Іздрик, Костянтин Москалець, Микола Рябчук, Остап Сливинський, Галина Крук, Юрій Винничук і Сергій Жадан.

"Потяг 76"
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
927
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду