Рішення про додаткові години мовлення “Студії “1+1” на телеканалі УТ-2 ще не прийнято"Детектор медіа"

22 Липня 2004
0
586
22 Липня 2004
11:21

Рішення про додаткові години мовлення “Студії “1+1” на телеканалі УТ-2 ще не прийнято"Детектор медіа"

0
586
Рішення про додаткові години мовлення “Студії “1+1” на телеканалі УТ-2 ще не прийнято"Детектор медіа"
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ще не ухвалила рішення про визначення переможця конкурсного відбору на користування досі непроліцензованими проміжками часу між 4–7 та 10–16 годинами на загальнонаціональному телеканалі УТ-2 та про видачу їй нової ліцензії.

Як повідомив заступник голови Національної ради Віталій Шевченко, вчора “Студія “1+1” у конкуренції з іншими 12 телемовниками справді стала переможцем конкурсу. Однак рішення щодо підсумків конкурсу ще не набирало чинності, оскільки, згідно із законом, його мають підписати всі члени Національної ради, які брали участь у голосуванні. Нині Національна рада відпрацьовує оптимальні формулювання для зазначення в особливих умовах ліцензії гарантій висвітлення діяльності парламенту та органів місцевого самоврядування. Це було основною умовою конкурсу, що оголошувався з урахуванням рішень Верховної Ради України щодо висвітлення діяльності законодавчого органу.

Нагадаємо, що про оскарження результатів конкурсу на УТ-2 вже заявили Київська РДТРК та компанія "АЇТІ".

Інф. "Детектор медіа"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
586
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду