ОБСЄ направить найбільше спостерігачів на вибори в Україні"Німецька хвиля"
Організація з безпеки та співробітництва в Європі матиме найбільшу делегацію спостерігачів на президентських виборах в Україні – 650 осіб. Про це повідомила ”Німецька хвиля” з посиланням на координатора проектів ОБСЄ в Україні Девіда Ніколаса.
Більшість спостерігачів приїдуть безпосередньо у день виборів. Але 50 із них працюватимуть в Україні упродовж усієї виборчої кампанії. Як повідомив посол ОБСЄ Девід Ніколас, місія діє виключно на запрошення приймаючої сторони. Спостерігачі не збираються готувати ґрунтовний аналіз, а лише дадуть загальну оцінку виборам. Днями українське зовнішньополітичне відомство підтримало спільну заяву держав СНД про необхідність реформи ОБСЄ. Критики діяльності цієї міжнародної організації вважають, що вона часто втручається у внутрішні справи окремих держав на пострадянському просторі. Девід Ніколас каже, що ОБСЄ не буде реагувати на ці закиди: ”У нас немає центрального органу, який міг би відреагувати. За виняком Постійної ради. А вона завджи говорить за згоди та від імені усіх 55 країн. Тож це зайняло б купу часу і зусиль щоб написати таку відповідь. Лише зауважу: задовго до мого приїзду сюди ми вже знали про занепокоєння, висловлені Росією та Україною. Ми узяли це до уваги та діємо у відповідності з цими побажаннями.” Девід Ніколас нагадав, що Україна також несе частину відповідальності за дії ОБСЄ. Вона є регіональним лідером у галузі боротьби з торгівлею людьми, а також важливим гравцем у врегулюванні придністровської кризи.
"Німецька хвиля"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ