Англійська для HR: як рекрутеру покращити знання

Англійська для HR: як рекрутеру покращити знання

26 Січня 2022
1157
26 Січня 2022
16:14

Англійська для HR: як рекрутеру покращити знання

1157
Навіщо рекрутеру потрібна іноземна? Профільні курси та самостійне вивчення – поради щодо покращення англійської для HR. Як прокачати знання.
Англійська для HR: як рекрутеру покращити знання
Англійська для HR: як рекрутеру покращити знання

Англійська для HR: як рекрутеру прокачати знання мови

Сучасним рекрутерам хороше знання профільної англійської мови необхідне не тільки для роботи з іноземними здобувачами, але й щоб вивчати професійну літературу, новини, кейси колег та зарубіжних компаній. Як правило, HR-фахівець повинен добре розумітися на термінології, знати бізнес-лексику, правила ділового листування та спілкування. Швидко прокачати ці знання допомагає самостійне вивчення мови та навчання на курсах. Наприклад, у школі іноземної Yappi Business можна пройти курс бізнес англійської для HR.  

Як ми зазначили раніше, рекрутеру важливо також самостійно вдосконалювати свої знання іноземної та професійні навички. У цьому допомагають різні англомовні ресурси: профільні підручники та література, тематичні підкасти, тренінги, семінари, новини та багато іншого. Почитайте добірку тематичних матеріалів для тих, хто вчить англійську для HR, вибирайте для себе зручний формат та регулярно практикуйте мову.

Англійська для HR: готуємося до співбесіди

У своїй професійній діяльності рекрутеру доводиться працювати зі спеціалістами з різних галузей. Може виникнути ситуація, коли необхідно підготувати текст вакансії англійською, спілкуватися з іноземним кандидатом, перевірити рівень знань претендента. Для цього рекрутеру необхідно постійно покращувати свої знання, готуватися до кожної співбесіди індивідуально з огляду на особливість посади та необхідного рівня володіння мовою.

Крім курсів для HR, спеціаліст може самостійно прокачати свої навички:

  • Брати участь у розмовних клубах, мітапах та тематичних вечірках. По-перше, це чудовий спосіб покращити розмовні навички, поповнити словниковий запас По-друге, нетворкінг, можливість познайомитися з потенційними кандидатами;

  • Вивчати профільну лексику. Це стосується не тільки сфери HR, а й тієї, в якій ви шукаєте співробітників. Наприклад, якщо ви працюєте в IT-компанії, то важливо вивчити професійний сленг розробників, яких ви шукаєте, сферу їхніх інтересів;

  • Стежити за іноземними колегами. Сьогодні в інтернеті та на Youtube не складно знайти блоги, семінари, підкасти, літературу, портали, соціальні мережі та освітні ролики від фахівців зі сфери HR. Дивіться виступи колег у записі, наприклад, від TED, беріть участь в онлайн-конференціях, відвідуйте тематичні заходи — варіантів безліч на будь-яку зайнятість та кишеню.

Бонусною порадою пропонуємо дивитися запис інтерв'ю у закордонні компанії. Такі ролики зазвичай знімають для людей, які готуються до співбесіди на роботу, але ніхто не забороняє вам дивитися їх з точки зору інтерв'юера. Які питання ставити, як оцінити рівень англійської, як поводитися з кандидатами з різних країн — поповнюйте свою скарбничку цікавими ідеями для співбесіди.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1157
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду