В транспорті Івано-Франківська не звучатимуть неукраїнські пісні Український правозахисний портал
Як зазначив заступник міського голови Олександр Сич, , виступаючи перед депутатами, програма складається з 36 пунктів, з них 19 – нові, а 7 — вдосконалені зі старої програми. Принципово новим є те, що відтепер “персональна відповідальність за стан функціонування української мови в конкретній галузі покладається на керівника тієї галузі”.
Дещо змінено пункт програми, яким стимулюється робота книгорозповсюджувачів. Ним передбачено встановити мінімальний розмір ставки єдиного податку та зберегти пільгове нарахування орендної плати для підприємців, які торгують винятково україномовною друкованою продукцією.
Ще одним нововведенням є пункт, за яким всі підприємства та організації, що займаються рекламною діяльністю, зобов’язані мати у своєму штаті мовного редактора.
Найбільше різних думок викликала пропозиція заборонити звучання у громадському транспорті пісень недержавними мовами.
А тим часом на виконання програми не передбачено жодної копійки, повідомляє УПП з посиланням на Ігора Мудрика („Вікна”, м. Калуш).
Український правозахисний портал
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ