Вместо "Намедни" в сентябре на НТВ появится новая информационная программа "Профессия: репортер" "Эхо Москвы"

15 Червня 2004
0
599
15 Червня 2004
15:24

Вместо "Намедни" в сентябре на НТВ появится новая информационная программа "Профессия: репортер" "Эхо Москвы"

0
599
Вместо "Намедни" в сентябре на НТВ появится новая информационная программа "Профессия: репортер" "Эхо Москвы"
Она займет место "Намедни". Как сообщил в прямом эфире радиостанции "Эхо Москвы" зам. генерального директора телеканала Александр Герасимов, такое решение было принято сегодня на совещании руководства НТВ с журналистами "Намедни". Программа будет выходить с первой недели сентября по воскресеньям.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
599
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду