Микола Томенко: Самбур та Воротнік наочно демонструють принади “кризового менеджменту” в ЗМІПрес-служба "Нашої України"
Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко заявив, що судові позови на засоби масової інформації, які подають Марія Самбур та Валерій Воротнік, мають на меті дестабілізувати нормальну роботу видань, постійно тримати їх в напрузі, чинити на них психологічний тиск. “Позивачі, звичайно ж, прекрасно усвідомлюють, що виграти подібні позови надзвичайно складно. Я сам маю досвід судової тяганини із газетою “2000”. Двоє моїх представників постійно задіяні в цій справі, але відповідач знаходить різні приводи не з’являтися в суд, через що процес обіцяє затягнутися на невизначений час,” – зауважив народний депутат.
За словами Томенка, дії Самбур та Воротніка наочно демонструють, що таке розрекламований “кризовий менеджмент” у засобах масової інформації. “Це також свідчить про те, якими є уявлення про свободу слова всієї команди, яку представляють ці особи. Якщо Джангіров та Корчинський є рупором “друзів преси” Медведчука та Васильєва, то тандем Самбур-Воротнік є їхніми руками,” – зазначив Микола Томенко.
“З приходом Савенка на Перший національний телеканал зникли прямоефірні дебати політиків. А представники “Центру кризової журналістики” пропонують викинути з прямого ефіру трансляцію засідань Верховної Ради, оскільки народні депутати нібито демонструють низьку правову культуру. Парадокс: програма “Проте”, виявляється, має високу культуру, а представники законодавчого органу держави такої культури не мають,” – відзначив Микола Томенко.
Прес-служба "Нашої України"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ