Рада Європи каже, що "Форум" та "1+1" помилилисьIMI

18 Травня 2004
0
521
18 Травня 2004
14:23

Рада Європи каже, що "Форум" та "1+1" помилилисьIMI

0
521
Рада Європи каже, що "Форум" та "1+1" помилилисьIMI
Президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Хервінг Ван Стаа на прохання Інституту масової інформації прокоментував “спростування” декількох українських ЗМІ, - зокрема, інтернет-видання For-ua.com,телеканалу "1+1" та інших щодо обговорення 4 травня в Парижі ситуації в Мукачевому та оприлюдення тексту звіту з цього приводу.

- Я підтверджую, що звіт по виборах мера Мукачево був прийнятий 4 травня. Таким чином він став офіційним документом, який представляє офіційну позицію Конгресу, - заявив Хервінг Ван Стаа. Оскільки документ ухвалено, пан президент, наголосив, що вдруге у травні не має сенсу повертатись до вже офіційного документу.

Хервінг Ван Стаа також підтвердив, що звіт був надано Парламентської асамблеї, Комітету міністрів, а також органам української влади.

7 травня інтернет-газета “Форум”, з посиланням на інформаційне агенство “Укрінформ”, процитувала міського голову Дніпропетровська, члена делегації України в Конгресі регіональних і місцевих влад Ради Європи Івана Куліченка, який стверджував, нібито питання про вибори мера Мукачевого не розглядалося. Він також посилався президента Конгресу Хервінга Ван Стаа, який, за його словами, погодився не розглядати ситуацію по Мукачевому в травня місяці.

href="http://www.imi.org.ua/?id=read&n=3592&yy=2004">IMI
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
521
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду