До 30 вересня – прийом заявок на конкурс матеріалів про децентралізацію-2021

28 Квітня 2021
9378
28 Квітня 2021
13:31

До 30 вересня – прийом заявок на конкурс матеріалів про децентралізацію-2021

9378
До 30 вересня – прийом заявок на конкурс матеріалів про децентралізацію-2021

Міністерства розвитку громад та територій України проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Про це повідомила ГО «Інтерньюз-Україна».

На участь у конкурсі претендують матеріали у номінаціях:

 • онлайн-публікація;
 • стаття в друкованому ЗМІ;
 • радіоматеріал;
 • відеоматеріал.

Теми конкурсних робіт:

 1. Очікувані результати та переваги реформи, її мета і завдання.
 2. Успішні приклади та виклики впровадження об'єднання територіальних громад і децентралізації на місцях.
 3. Співробітництво територіальних громад задля добробуту населення, агломераційні процеси.
 4. Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.
 5. Історії успіху та цікаві підходи, запроваджені у громадах, які довели свою ефективність: взаємодія між владою та громадою, покращення якості надання освітніх, медичних та інших послуг, формування безпечної, комфортної та привабливої громади для життя її мешканців тощо.
 6. Кращі практики громад у протидії COVID-19 та подолання наслідків пандемії.
 7. Розбудова територіальних громад: локальна ідентичність, згуртованість, добре врядування та багато іншого, що ви вважаєте важливим для ефективного функціонування органів місцевого самоврядування і забезпечення добробуту населення.

Із завданнями конкурсу та його тематичними пріоритетами можна також ознайомитись у буклеті.

Призовий фонд (у кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії): І премія – 20 тисяч грн, ІІ премія – 15 тисяч грн, ІІІ премія – 10 тисяч грн. Переможці також зможуть взяти участь у міжнародному заході за тематикою розвитку місцевої і регіональної демократії (за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та координатора проєктів ОБСЄ в Україні, за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні»).

Реєстрація та умови: заповнити онлайн-заявку необхідно до 30 вересня 2021 року включно. Подані на конкурс матеріали мають бути опублікованими вперше в період із 1 січня 2021 року до 30 вересня 2021 року в регіональних медіа (обласні, районні та місцеві). Якщо подаєте на конкурс більше одного матеріалу, зверніть увагу, що на кожен із них потрібно заповнити окремі конкурсні заявки (детальніше про вимоги до оформлення та подання конкурсних матеріалів).

Деталі умов участі у Конкурсі за посиланням.

Уточнити інформацію можна за телефонами: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70. Надіслати запит на електронну адресу: contest@internews.ua.

Партнери конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9378
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду