Сьогодні суд розглядав черговий позов єврейського історика до МАУП

20 Квітня 2004
0
559
20 Квітня 2004
14:33

Сьогодні суд розглядав черговий позов єврейського історика до МАУП

0
559
Сьогодні суд розглядав черговий позов єврейського історика до МАУП
Голосіївський районний суд Києва продовжив слухання справи за позовом Олександра Наймана, головного вченого секретаря Академії історії і культури євреїв України, до МАУП та подружжя Лапікур. Позов про спростування відомостей, що не відповідають дійсності, та відшкодування моральної шкоди стосується публікацій у газеті МАУП „Персонал плюс”. Зокрема, позивач наполягає на тому, що деякі відомості у статті за підписом Валерія Лапікури та Наталії Кулик не тільки не відповідають дійсності, а й є образливими, такими, що принижують честь та гідність позивача. Наприклад, таке: „Щодо О.Наймана, то він до 1985 року регулярно, без нагадувань, виходив на демонстрації з портретом товариша Ясіра Арафата” і подібне. Позивач вимагає від відповідача подати спростування цих відомостей у тижневику „Персонал плюс”, а також відшкодувати заподіяну моральну шкоду у розмірі 925 гривень.

Представники МАУП відмовилися прокоментувати ситуацію.

Олександр Найман також є позивачем у подібній справі за позовом до Василя Яременка, автора публікацій антиєврейського змісту у газеті "Сільські вісті" та „Персонал плюс”.

26 квітня Оболонський суд Києва продовжить розгляд цієї справи.

Крім того, за словами Олександра Наймана, Державний комітет у справах національностей та міграції теж звернувся з позовом до МАУП і вимагає через суд анулювати дозвіл на друк видань Академії.

У той же час у декількох київських судах розглядаються позови МАУП про захист честі і гідності та спростування звинувачень в антисемітизмі. За повідомленням директора департаменту договірно-правової роботи МАУМ Ігоря Омеляна, 21 квітня продовжиться слухання у Солом’янському суд столиці за позовом МАУП до Йосипа Зицельса, голови Ваада (ради євреїв) України, а 22 квітня – за позовом МАУП до Олексія Гараня, професора Університету "Києво-Могилянська академія".

Інф. "Детектор медіа"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
559
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду