До 20 квітня – реєстрація на програму міжнародного менторства для журналістів

6 Квітня 2021
3288
6 Квітня 2021
16:57

До 20 квітня – реєстрація на програму міжнародного менторства для журналістів

3288
Менторами цієї програми стануть працівники CNN, OCCRP, Atlas of Today's World, Associated Reporters Abroad.
До 20 квітня – реєстрація на програму міжнародного менторства для журналістів

Громадська організація «Media Development Foundation» запустила набір журналістів на програму онлайн-менторства Journalism Exchange Program.

Стажери в межах програми отримають:

  • онлайн-стажування, термін – місяць (з 1 травня до 1 червня);
  • допомогу, підтримку й фідбек від професійних медійників із закордонних медіа;
  • нетворкінг з колегами з-за кордону (США, Канада, Чехія, Німеччина);
  • конкретні знання і навички, які допоможуть покращити професійні навички.

Ментори:

  1. Єва Ротенберг (США), яка навчить розповідати історії через відео, пояснить особливості стажування на CNN та те, як продюсувати подкасти, працювати на радіо і стажуватися у редакції суспільного мовника штату Джорджія. Окрім досвіду в медіа, Єва також проводила лінгвістичні дослідження про міжкультурну комунікацію, кризові комунікації та історичну лінгвістику. Наразі Єва вивчає мовознавство в університеті Еморі, цікавиться діджитал-комунікаціями та аудіовиробництвом.
  2. Кевін Кленсі (США), оператор-постановник, який знімає репортажі з різних країн: від життя кримінальних банд у Сальвадорі до незаконного вилову риби в Сенегалі. Був нагороджений премією Едварда Мерроу. У минулому Кевін фрілансив для Vice, Netflix і CNN, а нині працює відеографом у виданні Newsy і створює документальний фільм про екологію.
  3. Браян Фіцпатрік (Канада), редактор OCCRP. Раніше працював редактором новин у канадській газеті National Post, публікувався в різних європейських та північноамериканських виданнях; у його фокусі – теми, пов'язані з парамілітаризмом та нарковійнами. Наразі Браян також виступає продюсером і сценаристом документального фільму про торгівлю кокаїном.
  4. Якуб Муцка (Чехія), який спеціалізується на повільній, академічній журналістиці і здобуває PhD ступінь у Карловому університеті в Празі. Раніше він працював на Чеському суспільному телебаченні та в онлайн медіа, а після цього заснував Atlas of Today's World – проєкт, який у форматі інтерактивних мап описує політичний та соціальний стан справ у різних країнах світу. 
  5. Джабін Бгатті (Німеччина), головна редакторка і засновниця організації Associated Reporters Abroad, яка допомагає знайти репортерів у всьому світі. Джабін понад 20 років працювала для друкованих медіа у США та за кордоном. Зокрема, вона писала для The Wall Street Journal, USA Today, The Washington Times, The Washington Post та Bloomberg. Вона мешкала у Польщі, Данії, Південній Кореї, Німеччині та Франції, а тому висвітлювала безліч проблем: від терактів до міжнародних антимонопольних питань.
  6. Емма Лейсі-Бордо (США), журналістка, спікерка і директорка з журналістських стандартів у CNN. Ще навчаючись у коледжі, Емма розпочала свою кар’єру в медіа як редакторка новин на радіо. Перш ніж займатися етичними питаннями, вона працювала редакторкою, репортеркою, дослідницею і продюсеркою в CNN. За понад десять років у медіа вона висвітлювала складні історії: від законів про зброю в США до сексуального насильства в університетських кампусах. Деякі з її робіт, зокрема, про людей, які борються за справедливість у корінних народах Америки, молодь, яка мігрувала в США, та реабілітацію ув'язнених чоловіків, відзначені нагородами.

Реєстрація: заповнити анкету можна за посиланням до 20 квітня.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3288
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду