17 лютого — онлайн-презентація української освітньої гри «Критикотики»

17 лютого — онлайн-презентація української освітньої гри «Критикотики»

16 Лютого 2021
3450
16 Лютого 2021
19:27

17 лютого — онлайн-презентація української освітньої гри «Критикотики»

3450
17 лютого — онлайн-презентація української освітньої гри «Критикотики»
17 лютого — онлайн-презентація української освітньої гри «Критикотики»

17 лютого відбудеться онлайн-презентація нової української освітньої гри «Критикотики». Її розробили експерти громадської спілки «Освіторія» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках програми з розвитку критичного мислення.

Настільна карткова гра містить понад 40 завдань, орієнтованих на розпізнавання фейків, прихованої реклами, маніпуляцій. Розрахована на дітей від 10 років та дорослих. Головним героєм карток виступив популярний комікс-персонаж Кіт Інжир. Гру зможуть отримати вчителі загальноосвітніх шкіл.

Освітня гра спрямована на підтримку єдиної справді дієвої «зброї» проти інформаційних маніпуляцій та фейків — розвиток критичного мислення, медіаграмотності та факт-чекінгу.

«У цій грі ми поєднали найважливіше: котиків та освіту. Картинки з котиками — універсальна інформаційна зброя. Вони можуть не лише розважати, але й навчати корисного. Критичне мислення — навичка, що допомагає опиратися маніпуляціям, розвиває аналітичні здібності та культивує здоровий глузд», — розповідають організатори.

Презентація гри відбудеться 17 лютого о 17:30 на сторінках «Освіторії», Міжнародного Фонду «Відродження», Кота Інжира та видавництва Feelindigo. Там на вас чекає знайомство з розробниками та ідеєю проєкту, розгляд механіки гри та її змісту, цікавезна лекція від освітньої експертки Інни Большакової про стратегії критичного мислення та когнітивні упередження, закладені в завдання гри. А вчителі дізнаються, як можна буде отримати гру для своєї школи.

Спікери:

  • Інна Большакова — експертка ГС «Освіторія» з критичного мислення, авторка підручників та освітніх програм, методистка Новопечерської школи; розробниця гри.
  • Олена Павлова — авторка Кота Інжира, ілюстраторка та розробниця гри
  • Наталя Каташинська — керівниця тренінгового центру «Освіторія», координаторка проєкту та розробниця гри.
  • Григорій Баран — менеджер програми «Соціальний капітал», секретар правління МФ «Відродження».
  • Олександр Борисенко — засновник студії гейміфікації Feelindigo, механіка й дизайн гри.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3450
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Марія
1130 дн. тому
Де можна придбати цю гру.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду