19:27
Вівторок, 16 Лютого 2021

17 лютого — онлайн-презентація української освітньої гри «Критикотики»

2 902
17 лютого — онлайн-презентація української освітньої гри «Критикотики»
17 лютого — онлайн-презентація української освітньої гри «Критикотики»

17 лютого відбудеться онлайн-презентація нової української освітньої гри «Критикотики». Її розробили експерти громадської спілки «Освіторія» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках програми з розвитку критичного мислення.

Настільна карткова гра містить понад 40 завдань, орієнтованих на розпізнавання фейків, прихованої реклами, маніпуляцій. Розрахована на дітей від 10 років та дорослих. Головним героєм карток виступив популярний комікс-персонаж Кіт Інжир. Гру зможуть отримати вчителі загальноосвітніх шкіл.

Освітня гра спрямована на підтримку єдиної справді дієвої «зброї» проти інформаційних маніпуляцій та фейків — розвиток критичного мислення, медіаграмотності та факт-чекінгу.

«У цій грі ми поєднали найважливіше: котиків та освіту. Картинки з котиками — універсальна інформаційна зброя. Вони можуть не лише розважати, але й навчати корисного. Критичне мислення — навичка, що допомагає опиратися маніпуляціям, розвиває аналітичні здібності та культивує здоровий глузд», — розповідають організатори.

Презентація гри відбудеться 17 лютого о 17:30 на сторінках «Освіторії», Міжнародного Фонду «Відродження», Кота Інжира та видавництва Feelindigo. Там на вас чекає знайомство з розробниками та ідеєю проєкту, розгляд механіки гри та її змісту, цікавезна лекція від освітньої експертки Інни Большакової про стратегії критичного мислення та когнітивні упередження, закладені в завдання гри. А вчителі дізнаються, як можна буде отримати гру для своєї школи.

Спікери:

  • Інна Большакова — експертка ГС «Освіторія» з критичного мислення, авторка підручників та освітніх програм, методистка Новопечерської школи; розробниця гри.
  • Олена Павлова — авторка Кота Інжира, ілюстраторка та розробниця гри
  • Наталя Каташинська — керівниця тренінгового центру «Освіторія», координаторка проєкту та розробниця гри.
  • Григорій Баран — менеджер програми «Соціальний капітал», секретар правління МФ «Відродження».
  • Олександр Борисенко — засновник студії гейміфікації Feelindigo, механіка й дизайн гри.


Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2902
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду