14:16
П'ятниця, 22 Січня 2021

До 2 лютого – реєстрація на дистанційні тренінги з протидії дезінформації, що стосується системи охорони здоров’я

3 333
До 2 лютого – реєстрація на дистанційні тренінги з протидії дезінформації, що стосується системи охорони здоров’я

Американський Фонд цивільних досліджень та розвитку (CRDF Global), від імені Державного департаменту США, пропонує для журналістів та медіафахівців низки країн, і зокрема України, дистанційний тренінг і веб-семінари в режимі реального часу з протидії дезінформації, яка продукується на державному рівні і стосується COVID-19 і охорони громадського здоров’я.

Поєднання попередньо записаних навчальних модулів та веб-семінарів у реальному часі забезпечить учасників тренінгу знаряддям для розуміння наративів, що продукуються на державному рівні, для розпізнавання дезінформаційних кампаній та їх джерел, знаннями, де знаходити надійні джерела інформації, і розумінням методів, що використовуються для оцінки та протидії дезінформації.

Тренінги відбуватимуться у формі 7-9 попередньо записаних модулів, приблизно 15-30 хвилин кожен, а веб-семінари в реальному часі триватимуть приблизно 2,5 години. Тренінг для українських учасників пропонується російською мовою. Щоб узяти участь у тренінгах, необхідно зареєструватися.

Кінцевий термін реєстрації: 2 лютого 2021 року.

Дати проведення попередньо записаних модулів: не пізніше 11 лютого 2021 р., і будуть завершені до початку вебінарів в режимі реального часу

Дати проведення веб-семінарів у реальному часі: 23 лютого для Східної Європи, включаючи Україну, та Центральної Азії; 25 лютого для Південної / Південно-Східної Азії, Близького Сходу / Північної Африки та Африки на південь від Сахари.Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3333
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду