Уже 10 журналістів загинули з початку року – “Репортери Без Кордонів”imi

25 Березня 2004
0
539
25 Березня 2004
10:56

Уже 10 журналістів загинули з початку року – “Репортери Без Кордонів”imi

0
539
Уже 10 журналістів загинули з початку року – “Репортери Без Кордонів”imi
Ніхто не оголошував відкриту війну, проте репортери продовжують гинути, виконуючи свої професійні обов”язки. З 1 січня 2004 року, як повідомляють “Репортери без кордонів”, уже 10 журналістів пішли з життя через професією, а разом з ними й 5 їхніх помічників або перекладачів. Бангладеш, Перу, Колумбія, Гаїті, Ірак, Пакистан, Палестинська автономія та Філіппіни – такий перелік країн, де за перші 3 місяці загинули журналісти. Першою жертвою професії став стрингер бенгальської служби Бі-бі-сі та кореспондент щоденника “New Age” Манік Саха. 15 січня 2004 року в місті Кульна в мото-таксі, на якому Саха, невідомі кинули саморобну бомбу. Журналіст помер одразу. Поліція не сповістила про жодну можливу версію.

20 січня в Палестині загинув журналіст щоденної газети мовою урду “Shumaal” Саджід Танолі.

4 лютого в Колумбії загинув журналіст “CNC Noticias” Оскар Херрера. 11 лютого на Філіппінах загинув кореспондент з радіо “DZRC” Оруел Ендрінел. Наступного дня в Перу вбили журналіста радіо “Оrbita” Антоніо делла Торре Ечандія. 2 березня в Палестині вбили журналіста “An Nashra” Халі ля Аль-Зебіна. 7 березня в розпал події на Гаїті був убитий журналіст іспанського телебачення “Аntenna 3” Рікардо Ортега. ІМІ повідомляв раніше, що Ортега був застрелений під час маніфестації в Порт-о-Пренс. Разом з ним був поранений його американський колега Майкл Логлін. Він розповів, що Ортега, навіть смертельно поранений продовжував знімати на камеру. І помер у шпиталі час потому. Ортега починав свою кар’єру репортера у Москві та став свідком розпаду СРСР, не раз їздив до Чечні під час війни, знімав теракт 11 вересня в Нью-Йорку, був військовим репортером в Афганістані та Іраку. На Гаїті Ортега опинився випадково, редакція надала йому відпустку, проте, коли конфлікт став набирати обертів, Ортега сам попросився, щоб його відправити в Порт-о-пренс.

18 березня в Іраку загинули три журналісти, репортер телебачення “Diyala Television” та два кореспонденти газети “Аль Арабія”.

imi
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
539
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду