КНМП представляє перший аналітичний звіт за результатами моніторингу випадків порушень прав журналістів

18 Березня 2004
0
628
18 Березня 2004
11:11

КНМП представляє перший аналітичний звіт за результатами моніторингу випадків порушень прав журналістів

0
628
КНМП представляє перший аналітичний звіт за результатами моніторингу випадків порушень прав журналістів
Київська незалежна медіа-профспілка представляє перший аналітичний звіт за результатами моніторингу випадків порушень прав журналістів та ЗМІ за січень-лютий 2004 року.

З січня 2004 року КНМП відстежує і аналізує інформацію щодо порушень прав журналістів по Україні як у провладних, так і опозиційних ЗМІ усіх форм власності. Зібрані відомості відкриті для будь-якого журналіста, який потребуватиме цієї інформації. Аналітичний звіт за результатами моніторингу публікуватиметься щомісяця, а раз у квартал виходитиме електронний квартальний бюлетень.

КНМП відстежує інформацію з центральних і регіональних газет, а також Інтернет-видань по всій Україні. Використовуючи досвід вітчизняних та зарубіжних моніторингових центрів, аналітики медіа-профспілки уклали методику проведення моніторингу випадків порушень прав журналістів. Вона передбачає трирівневу структуру читання інформації: в аналітичній записці відбиваються найгостріші та найрезонансніші конфлікти, виявляються основні тенденції та прогнозується розвиток ситуацій, в узагальнюючій таблиці класифікуються порушення прав журналістів та медіа, наводяться цифри та перелік постраждалих, у хронології випадків порушень прав журналістів та ЗМІ коротко викладена суть усіх випадків за звітний період. Повна інформація щодо кожного конкретного випадку може надаватися журналістам за індивідуальним запитом.

У журналістів, чиї права будуть порушені, тепер є можливість отримати від медіа-профспілки консультацію або допомогу юристів та медіа-адвокатів. Звертаємося до усіх працівників медіа з проханням повідомляти КНМП про порушення власних прав, особливо трудового та соціального характеру, які часто не набувають розголосу і залишаються поза увагою громадськості. Вони допоможуть скласти об’єктивну картину основних проблем журналістів та виробити рекомендації щодо покращання ситуації у медіа-просторі.

З аналітичним оглядом, таблицею та хронологією конфліктних ситуацій в медіа-сфері України за січень-лютий 2004 можна ознайомитися на сайті КНМП
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
628
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду