До 13 жовтня – додатковий набір до онлайн-школи «Як зруйнувати мур окупації»

12 Жовтня 2020
1959
12 Жовтня 2020
11:35

До 13 жовтня – додатковий набір до онлайн-школи «Як зруйнувати мур окупації»

1959
Дати проведення навчання – 15, 22, 29 жовтня 2020 року.
До 13 жовтня – додатковий набір до онлайн-школи «Як зруйнувати мур окупації»

ГО «Інтерньюз–Україна» та Міжнародна Медіа Академія оголосили додатковий набір учасників другої групи міжнародної онлайн-школи та грантової програми для журналістів «Як зруйнувати мур окупації». Реєстрація триватиме до 13 жовтня 2020 року. Про це повідомила ГО «Інтерньюз–Україна».

Курс розрахований на журналістів національних та регіональних видань, що висвітлюють суспільно-політичні теми.

«Онлайн-школу буде присвячено питанням загоєння ран існування Берлінського муру в колективній пам’яті німецького народу, досвіду Німеччині у консолідації й відновленні після травм "холодної війни" та ролі журналістів в процесі примирення та розбудови нового німецького суспільства. Окремий фокус школи складе аналіз німецького досвіду і пошук можливостей його використання для реінтеграції тимчасово окупованих територій України та консолідації нашого суспільства після завершення війни», – йдеться в описі.

Дати проведення навчання – 15, 22, 29 жовтня 2020 року. У межах онлайн-школи, запланована низка практичних ворк-шопів з професійними лайфхаками від німецьких журналістів.

Тренери:

  • Яспер Фанк (Jasper Funck), директор Міжнародної Медіа Академії (Берлін);
  • Кристоф Ланц (Christoph Lanz), журналіст, медіа-стратег, колишній головний редактор Deutsche Welle TV.

Спікери:

  • Лорі Гузар (Lauri Hussar), колишній головний редактор Postimees – найстарішого та найбільшого друкованого видання Естонії;
  • профессор Алекс Клаусмеєр (Prof. Axel Klausmeier), керівник Фонду Берлінського муру (Stiftung Berliner Mauer).

Учасники, які успішно пройдуть навчання в межах основного етапу онлайн-школи та візьмуть участь у всіх трьох модулях, матимуть можливість на конкурсній основі:

  • отримати грошові стипендії на вироблення медіаматеріалів;
  • виграти IPhone;
  • здійснити віртуальний тур у медіа-центр при Бундестазі та поспілкуватися з політичними журналістами Німеччини.

Реєстрація за посиланням до 23:00 13 жовтня 2020. Участь у онлайн-школі безкоштовна, але за попередньої реєстрації. Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок. Учасники, що успішно пройдуть конкурсний відбір, отримають від організаторів листи-підтвердження участі в школі.

Навчання відбуватиметься на базі платформи Zoom. Під час заходів буде здійснюватися переклад на українську мову.

Школу організовує ГО «Інтерньюз–Україна» у співпраці з Міжнародною Медіа Академією (International Media Academy IMA – Berlin) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1959
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду