Кучма вважає припинення мовлення радiо «Свобода» на хвилях «Довiри» проблемою комерцiйного характеруІнтерфакс

25 Лютого 2004
0
569
25 Лютого 2004
15:25

Кучма вважає припинення мовлення радiо «Свобода» на хвилях «Довiри» проблемою комерцiйного характеруІнтерфакс

0
569
Кучма вважає припинення мовлення радiо «Свобода» на хвилях «Довiри» проблемою комерцiйного характеруІнтерфакс
Президент України Леонід Кучма заявляє, що не має ніякого відношення до ситуації навколо трансляції передач радіо "Свобода" на хвилях радіостанції "Довіра" і вважає це "комерційною проблемою".

"Я не маю ніякого відношення до цієї ситуації, а тим більше, що це проблема не державна, це проблема стосується комерційних структур", – сказав він, відповідаючи на запитання журналістів на прес-конференції в середу у Києві.

Разом з тим, Л.Кучма визнав, що ця ситуація погано позначилася на іміджі країни. Він звернув увагу на "роль і місце" радіо "Свобода" під час касетного скандалу і скандалу навколо радарних установок "Кольчуга". При цьому президент наголосив, що "не зробив жодного кроку", щоб вплинути на це радіо.

Як повідомлялося, програми радіо "Свобода" перестали виходити в ефір "Довіри" (FM-діапазон) 17 лютого. Раніше ця українська телерадіоорганізація уклала контракт про трансляцію програм радіо "Свобода". У листі редакції "Довіри" на адресу "Свободи" таке рішення мотивується тим, що інформаційна продукція "Свободи" не вписується в її концепцію.

Деякі політики і представники міжнародних журналістських організацій додали цій проблемі політичного характеру.

Президент корпорації "Вільна Європа – радіо Свобода" Томас Дайн заявив, що припинення трансляції програм "Свободи" є політичним кроком проти демократії і свободи слова в Україні.

Крім того, перебуваючи минулого тижня у Києві, колишній державний секретар США, глава Ради директорів Національного демократичного інституту міжнародних відносин США Мадлен Олбрайт назвала "великою помилкою" припинення трансляції в FM-діапазоні передач радіо "Свобода".

Зараз Радіо "Свобода" шукає нових партнерів для трансляції своїх програм в Україні.

Інтерфакс
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
569
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду