Рада директорів з питань мовлення уряду США намагається поширити мовлення в Україні
“Ми рішуче налаштовані зробити усе, щоб мільйони українців мали змогу й надалі отримувати достовірну інформацію, яка має життєво важливе значення при тому політичному виборі перед яким опинилась країна”, - зауважив Кенет Томлінсон, голова Ради мовлення уряду США, федерального органу, яка слідкує за міжнародним мовленням американських радіокомпаній, включаючи Голос Америки та Радіо Вільна Європа.
17 лютого 2004 року приватна українська радіомережа на хвилях FM “Довіра” закрила усі програми Радіо Вільна Європа. Цей захід президент Радіо Вільна Європа назвав “кроком, який занадто негативно позначився на політичному розвитку подій та відкинув далеко назад свободу слова в Україні”.
Радіостанція Вільна Європа одразу ж розпочала працювати з іншими партнерами в Україні, які висловили своє бажання отримувати більше програм. Радіо Вільна Європа можна ловити на кількох інших каналах по всій Україні. Українці також можуть мати доступ до Радіо Свобода на короткохвильових каналах та завдяки цифровому та супутниковому мовленню.
“Ми бажаємо та ми будемо частиною українських мас медіа”, —зауважив Дайн. Тим часом Радіо Голос Америки продовжуватиме двохгодинне мовлення в Україні щоденно. Його програми транслюються на державному радіо та на 12 FM каналах по всій Україні. Також Телебачення Голосу Америки транслює щотижневу 25-ти хвилинну програму у національної телемережі.
Рада з питань мовлення – це незалежна федеральна агенція , яка контролює усе американське мовлення невійськового характеру, та яке має підтримку уряду, включаючи Голос Америки, Радіо Вільна Європа, Радіо Вільна Азія, Радіо SAWA, Радіо MartM та радіо Farda.Ці служби транслюють передачі на 65 мовах в понад 125 країнах світу, їх аудиторія складає 100 мільйонів осіб.
ІМІ
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ