"Голос Америки" скорочує мовлення української редакціїУП
Про це кореспонденту Бі-Бі-Сі у Вашингтоні сказало чільне джерело на "Голосі Америки".
Програми "Голосу Америки" українською мовою ретранслюються в Україні на FM-частотах, зокрема у Києві ретранслятором є радіостанція "Континент".
Окрім того, "Голос Америки", фінансований Конгресом Сполучених Штатів, оголосив про закриття десяти мовних служб на країни Центральної та Східної Європи.
Буде закрито болгарську, естонську, чеську, угорську, латвійську, литовську, польську, румунську, словацьку та словенську редакції. Минулого року про припинення мовлення цими мовами оголосила радіостанція "Свобода/Вільна Європа".
УП
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ








