10:43
Четвер, 7 Травня 2020

До 11 травня – реєстрація на конкурс стипендій на створення матеріалів про вимушених переселенців

249
ГО «Інтерньюз-Україна» оголосив конкурс стипендій на створення матеріалів про досвід вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій України. Сума стипендії – 3000 гривень. Реєстрація триватиме до 11 травня.
До 11 травня – реєстрація на конкурс стипендій на створення матеріалів про вимушених переселенців

Про це повідомляється на сайті «Інтерньюз-Україна».

У конкурсі можуть брати участь представники медіа (друковані, онлайн та телевізійні), окрім комунальних медіа, та незалежні журналісти (за наявності домовленості з медіаресурсом про майбутнє розміщення матеріалу). Умовою отримання стипендії є гарантія розміщення вироблених матеріалів в медіа. Відбір учасників здійснюватиме Конкурсна комісія (незалежні експерти), яка також надаватиме консультаційну підтримку відібраним учасниками під час виробництва матеріалів. Перевагою буде використання мультимедійних інструментів та інноваційних підходів: фото, відео, інфографіка, лонгрід, журналістика рішень тощо.

«Від початку російської агресії близько 1,5 млн українців вимушено залишили власні домівки та розпочали #ЖиттяСпочатку в інших регіонах України. Для того, щоб подолати стереотипи стосовно внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та сприяти порозумінню між усіма українцями, ми створили інтерактивну інсталяцію "Вмісти своє життя у валізу". Через карантинні обмеження виставка призупинила свій тур містами України», – йдеться в повідомленні.

Журналістів пропонують підготувати матеріал про переселенців на одну із тем (можна запропонувати власні ідеї):

  • виклики, які постали перед переселенцями в умовах пандемії та карантину;
  • історії інтеграції ВПО у нові громади;
  • соціальне житло для переселенців: можливості та алгоритм отримання;
  • як змінилася проблема зайнятості ВПО за шість років;
  • адаптація внутрішньо переміщених дітей до нових дошкільних закладів та шкіл;
  • законодавство у сфері ВПО: яких змін досі бракує.

Реєстрація: подати заявку необхідно до 11 травня за посиланням. У заявці можна запропонувати до трьох ідей, одна з яких може бути обрана та профінансована. Учасникам, які успішно пройдуть відбір, прийде підтвердження на електронну пошту до 12 травня. Матеріали мають бути виготовлені та опубліковані до 24 травня.

Додаткова інформація: координатор програми Артур Кадельник, +380950217375, akadelnyk@internews.ua.

Ініціатива втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» за кошти Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (BST). Проєкт «Вмісти життя у валізу» має на меті сприяти подоланню стереотипів та упереджень, що існують стосовно ВПО, а також поглибити взаєморозуміння між переселенцями та жителями великих мирних міст України. Інтерактивна інсталяція про вимушене #ЖиттяСпочатку з травня по липень 2019 року почергово працювала у Києві, Львові та Одесі. У 2020 році виставка мала побувати у Запоріжжі та Харкові, проте через коронавірус та заборону на публічні заходи трансформувалася у медіакампанію зі стипендіями для висвітлення цієї теми в українських медіа. Детальніше про проєкт тут.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
249
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду