До 24 січня – реєстрація на отримання стипендії на створення матеріалу, який може змінити життя громади

15 Січня 2020
714
15 Січня 2020
12:47

До 24 січня – реєстрація на отримання стипендії на створення матеріалу, який може змінити життя громади

714
ГО «Інтерньюз-Україна» відкрив реєстрацію учасників стипендіальної програми на створення матеріалів у напрямі журналістики рішень. Пріоритет буде надаватися ідеям, які стосуються впровадження реформ на місцевому рівні. Заявки приймають до 24 січня, у них можна запропонувати до трьох матеріалів.
До 24 січня – реєстрація на отримання стипендії на створення матеріалу, який може змінити життя громади

Про це повідомляється на сайті ГО «Інтерньюз-Україна».

У конкурсі можуть брати участь представники медіа (друковані, онлайн та телевізійні), окрім комунальних медіа, та незалежні журналісти (за наявності домовленості з медіамайданчиком про майбутнє розміщення матеріалу).

Умовою отримання стипендії є гарантія розміщення вироблених матеріалів в ефірі/на шпальтах відповідної медіаорганізації. Відбір учасників здійснюватиме Конкурсна комісія (незалежні експерти), яка також надаватиме консультаційну підтримку відібраним учасниками під час виробництва матеріалів. Великою перевагою буде використання мультимедійних інструментів: фото, відео, інфографіки тощо або створення лонгрідів.

Для участі необхідно зареєструватися до 24 січня за посиланням. Учасникам, які успішно пройдуть відбір, прийде підтвердження на електронну пошту до 29 січня.

«Усе більше українців вимагають від представників медіа не лише відповідей на класичні запитання журналістики "хто?", "що?", "де?", "коли?" та "чому?". Набагато важливішою для них є відповідь на запитання "що робити далі?". Саме у цій площині розвивається абсолютно новий на українському медіаринку напрям Solution Journalism (або "журналістика рішень")», – йдеться в повідомленні.

Основні ознаки журналістики рішень:

  • Відповідає на запитання «Як?».
  • Розкриває соціальну проблему або конфлікт.
  • Дає приклад/приклади вирішення проблеми.
  • Орієнтується на цільову аудиторію, яка могла би повторити це рішення.
  • Розповідає позитивні історії, але не має ознак реклами/піару.
  • Фокус – на ефективності, а не на добрих намірах; журналіст наводить очевидні докази результатів завершеної справи.

Додаткову інформацію ви можете отримати у координаторки програми Олександри Панової (opanova@internews.ua).

Програму організовано ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
714
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду