Кучма нагородив співробітників кіностудії ім. Довженка, ForUm

15 Грудня 2003
0
568
15 Грудня 2003
12:07

Кучма нагородив співробітників кіностудії ім. Довженка, ForUm

0
568
Кучма нагородив співробітників кіностудії ім. Довженка, ForUm
Леонід Кучма підписав Указ про нагородження державними нагородами України працівників Національної кіностудії художніх фільмів ім. Олександра Довженка.

В указі відзначається суттєвий особистий внесок у розвиток українського кіномистецтва, багаторічна плідна робота. Крім того, державні нагороди вручаються з нагоди 75-ліття з моменту заснування Національної кіностудії художніх фільмів ім. Олександра Довженка, повідомила прес-секретар Президента Олена Громницька.

ForUm
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
568
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду