На книжковому ярмарку в Бухаресті українські видавництва представили понад тисячу кращих виданьУНІАН
Національний стенд України „Українська книга нової доби” представив понад тисячу кращих книжкових видань нашої країни.
За сприяння Посольства України в Румунії та Державного комітету телебачення і радіомовлення України, у бухарестському ярмарку взяли участь вісім книжкових видавництв, серед яких „Освіта”, “Світло і тінь”, “Букрек”, видавництво ім.Олени Теліги, „Картографія” та інші.
Українські видавництва представили на ярмарку підручники, навчальну та художню літературу, картографічну продукцію українською, румунською, російською, французькою та англійською мовами.
Особливу зацікавленість учасників та відвідувачів ярмарку викликала презентація книги „Україна, моє життя” відомого політика, екс-президента УНР в екзилі Миколи Плав‘юка, видання „Україна-Румунія-Молдова: історичні, політичні та культурні аспекти” та підручників, які видані в Україні мовами національних меншин, зокрема, комплект підручників для 1-11 класів шкіл з румунською мовою викладання, література про життя і творчість Т.Г.Шевченка, храми та церкви України, словники української мови, підручники з історії України та української літератури.
Українську експозицію відвідали міністр культури і культів Румунії Резван ТЕОДОРЕСКУ, румунські політики та представники румунської громадськості.
У ході ярмарку відбулися семінари, зустрічі видавців України та Румунії, було досягнуто взаємних домовленостей про подальше налагодження обміну книгами, розширення двосторонніх контактів, відкриття секцій української книги в румунських книгарнях та секцій румунської –у книгарнях України.
УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ










