В Одесі з початку року скоєно 9 нападів на журналістівforUm

27 Листопада 2003
0
508
27 Листопада 2003
11:41

В Одесі з початку року скоєно 9 нападів на журналістівforUm

0
508
В Одесі з початку року скоєно 9 нападів на журналістівforUm
У нинішньому році в Одесі було скоєно 9 нападів на журналістів. З них розкрито лише 4. Такі дані навів на прес-конференції начальник кримінальної міліції області Геннадій Подройко.

За його словами, більшість із цих нападів носили відверто розбійний характер, при цьому нападаючі не знали, хто саме став їхньою жертвою, повідомляє “Політична Україна”. За деякими даними, те ж саме можна сказати і про останній напад на журналіста Олександра Левіта, який стався 19 листопада. Проте, як відзначив Геннадій Подройко, міліція відпрацьовує всі можливі версії.

forUm
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
508
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду