ЄЕП може загальмувати європейську iнтеграцiю України – резолюцiя комiтету Європарламенту

6 Листопада 2003
594
6 Листопада 2003
12:41

ЄЕП може загальмувати європейську iнтеграцiю України – резолюцiя комiтету Європарламенту

594
ЄЕП може загальмувати європейську iнтеграцiю України – резолюцiя комiтету Європарламенту
Вступ України в Єдиний економiчний простiр з Росiєю, Бiлоруссю i Казахстаном може перешкодити розвитку її спiвробiтництва з Євросоюзом. Про це говориться в резолюцiї про вiдносини ЄС з сусiднiми країнами, прийнятiй комiтетом Європарламенту iз закордонних справ, повiдомляє радiостанцiя "Нiмецька хвиля".

Серед усiх сусiдiв розширеного ЄС найважливiшу роль гратиме Україна, вважає комiтет Європарламенту, який обговорював стратегiю "Розширена Європа", що передбачає вiдносини ЄС з сусiднiми країнами.

У прийнятiй резолюцiї євродепутати пiдтримують бажання України глибше iнтегруватися в ЄС. Однiєю з перешкод для цього назване створення єдиного економiчного простору. Однак в документах не сказано, про якi саме наслiдки може йтися.

Депутати не виключають, що Україна зможе пiдписати з ЄС угоду про асоцiйоване членство. Для цього в Українi має бути створене вiдкрите суспiльство, як це було зроблено у схiдноєвропейських країнах, якi увiйдуть в ЄС наступного року.

Європарламентарiї також закликали Україну дотримуватися демократичних стандартiв пiд час пiдготовки до наступних виборiв президента.

Резолюцiя комiтету iз закордонних справ має бути затверджена на сесiї Європарламенту через два тижнi.

Інтерфакс-Україна

Читайте по темі:

Перший зайвий або вихід із замкненого простору
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
594
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду