17:05 / 19 Квітня 2019
13:56
Середа, 20 Березня 2019

1+1 Digital проведе освітні івенти в Одесі, Харкові та Івано-Франківську

Відвідування подій – безкоштовне.
1+1 Digital проведе освітні івенти в Одесі, Харкові та Івано-Франківську

1+1 Digital анонсувала проведення формату 1+1 Digital Weekend 2019. У цьому році проект розпочнеться з серії освітніх заходів про технології та медіа в трьох містах України: 20-21 квітня – Одеса, 11-12 травня – Харків, 8-9 червня – Івано-Франківськ.

«ЗМІ більше не єдині хто виробляє контент – корпоративні блоги деяких українських компаній вже сьогодні можуть зрівнятися за переглядами з новинними сайтами. Тому тематика наших зустрічей об'єднує всіх, хто цікавиться створенням контентних проектів в інтернеті»,‒ зазначає діджитал-директор 1+1 media Анна Ткаченко.

У рамках трьох дводенних івентів спікери розкажуть про роботу сучасних ЗМІ та створення цифрових продуктів на перетині ІТ та медіа – від розробки проекту до монетизації контенту на різних платформах. Сьогодні запуск мультимедійних продуктів передбачає злагоджену роботу дизайнерів, розробників, маркетологів та журналістів, тому заходи розраховані на студентів та молодих фахівців, для яких важливо розуміти всі етапи роботи з контентними проектами в інтернеті.

Щоб приєднається до заходу, учаснику необхідно обрати зручне для нього місто та пройти попередню реєстрацію.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
169
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop